Vw Golf 3 Gtd

Vw Golf 3 Gtd

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo ga da predstavim nas autic...prosla garaza mi je zatvorena..sad sam i ja dobio dozvolu od starog oko auta da cackam :cool: (napokon) ...
Evo ga licna karta ;)
-Golf 3 Gtd 55kw 75ks 93god
-Metalik Crna
-alu felge 14"
-recaro sjedista
-kolor stakla
-rubnjaci i pragovi
-dupli farovi(h1)
-servo
-odbojnici su u boji kao u novije serije
-alarm i daljinsko
.. to je to otprilike ...
sad evo slike :
evo ga kakav je bio kad smo ga tek kupili
na celicarama..sa nekim obrucima na felgi i hauba sva otisla od kamencica

s guza..imao je svakakvi dzidza macji ociju i ko neki dzavo za struju s poda :p

unutrasnjost u extra stanju ..samo je u oci upadao ovaj beljstavi player..pa je zamjenjen sa crnim da se uklapa u unutrasnjojst

motor je isto extra cist ko suza ...

e onda su kupljene alu felge..14":icon_cry: ..zato sto smo imali nove gume ..a kasnije ce doci kakve vece i bolje .ovde je bio na dizalici na drugoj str pa je toliko odignut

e onda je to izgledalo ovako kad je postavljeno..kasnije su felge polirane od tog nemam slika

e onda sam stavio ove crvene linije po lajsnama ..men izgleda super ..zna li neko gdje ima usput ovi bijeli zmigavaca umjesto ovi narandjasti...i maglenke naravno :D

i evo jos jedna slika na zadnjoj lajsni kako izgleda..zbog ovoga sam se smrzo ko p.... :lol:


sada ce biti vise radova..na autu ..te ce se tema update.ovati cesce :cool: ..jer prije nisam ni imao nekog znanja..a otac nije mogao..
 
Član
ma ko dizel pali na rostovu :lol::lol::lol: ... evo ga ofarbo sam znak u crno ..jer je bio sam nikakav ona siva bila spala..pa sad je vec nesto ...sljedece cu uzet bijele pozicije i one sijalice ko u coleta sto sam mu ja i jos neko preporucili ..bas mocno svjetle ... drugo auto ... e evo vidite kako je prije bilo http://img25.imageshack.us/img25/5311/golf3im.th.jpg ....sta velite
 
Član
uf bas je lepa...;)
odlicna platforma za dalji rad!
Ja upravo trazim ovako nesto da kupim!
 
Član
i ja sam konto vr6 ralicu..al posto ja zivim u vukoje.ini bugojnu nema to kod nas gdje ih ima i koje su cijene otprilike ...kod nas ti je pojam "cuninga" neonke aluminijski branici trokrake felge ....jedini sto su bili normalni neki su bili onaj bmw m5 plavi ...sto je otiso ..i onaj audi a4 od taje i ima ona zuta buba mozda je znate..;) ..ostalo je za bogu plakat.
 
Član
u bugojnu ..vukoj.bina zesca.sto se tice dijelove i svega uopce :lol: ..ja kad sam trazio diode citav grad obiso neki jos rekli sta ti je to ..:lol:..to je da bog sacuva..a sutra uzimam te sijalice..a onda ili gti ralicu ili masku bez znaka..sta nadjem..a koje su cijene okvirno da znam otprilike
 
Član
ej raja..da vas pitam za misljenje..sta bi prije uzeo maglenke sam nasao 40km sta mislite jesul skupe..ili gti ralicu 45km ..a farovi su vec rezervisani i sijalice to je na vrhu liste..trebalo bi se uzet za koji dan..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top