VW Golf 2

VW Golf 2

Član
RE: Golf Dvica

Ostat će na plitkim,samo ih treba malo dovest u red,sad dolazi farbanje branika jer već počinju blijedit,planirano je još stavljanje hromirani lajsni preko
 
Član
RE: Golf Dvica

6xu2s6.jpg


2ev5d2d.jpg


vcqnnk.jpg
 
Član
RE: Golf Dvica

Evo i mene nakon dugog odsustva na golfu je urađeno dosta novih stvari u izradi su i nove fele slike uskoro a cvaja trenutno ovako izgleda

 
Član
RE: Golf Dvica

ulozi novce u opruge i u kvalitetne felge i nista ti vise nece trebati s vana, eventualno gti lip i lajsne ;)
u ostalo dzidzanje ne bacaj pare, eventualno sredjivanje ako gdje ima ostecenja ili hrdze na limu..jebo napucan auto koji ima hrdju po karoseriji
 
Član
RE: Golf Dvica

karoserija je u odličnom stanju to sam 1 odradio planirano je stavljanje i sportskih opruga al' polako imam nekih drugih troškova tako da će to pričekat a što se centralne tiče nije originalana kineska je al' dobro sluša ja sam prezadovoljan

33utq8y.jpg


4ls1v.jpg


mrza7t.jpg


2upy2dw.jpg
 
Član
RE: Golf Dvica

Uvijek mi se dopadala ta crvena linija na instrument tabli ;)
Ti je radio ili..?
 
Član
planiram skinut donju liniju sa tapacirunga ostavitit samo gornju mada kad bi stavio crvenu liniju i na branike onda bi bio previše crvenih detalja zato na branike dolaze hrom lajsne
 
Član
evo da se i ja malo javim na forum trebaju mi neki savjeti nabavio sam masku sa 4 fara sada me zanima kako da one male farove napravim da stakla budu žute boje dal ima neki sprej ili folija za to???
 
Top