VW Golf 2

VW Golf 2

Član
Golf 2 1.6 D
snaga 40KW
Boja Metalik Zelena
felge: Ratkape
nema dodatne opereme od elektronike ili nesto slicnome ali nadam se da ce se to promjeniti tek je kupljen PRVO MOJE AUTO :D
 

Prilozi

  • Photo006.jpg
    Photo006.jpg
    101,1 KB · Pregleda: 55
  • Photo007.jpg
    Photo007.jpg
    102,6 KB · Pregleda: 56
Član
RE: Moj Golf 2

Jesam kontao sam :D konto sam uzeti zadnje stopke kristalne da mogu staviti led sijalice prednja kristal eli kristal zmigavci
MASINA: gljivu
interier: centralnu neonke kod nogu
za sada to je u planu pa vidjet cu sta cu ostvariti :D
 
RE: Moj Golf 2

ganjaj prvo felge 15", one su pola auta, i to je
nekih 250 km, onda duboke karambolke i to je 250,
a onda farove, stope, zmigavce i sl
 
Član
RE: Moj Golf 2

nek je sa srecom ...jos ako je prvo...;)
drug mi je gotovo istu kupio osim sto je benzin, i uradio folije, crne felge 15, sebring auspuh i spustanje... pravo je dobro ispalo iako mi u pocetku onako stock nije bio nesto ...
preporrucujem da uradis nesto slicno ako planiras raditi sta ;)
 
Član
RE: Moj Golf 2

Sad su 13'' na ratkapama i sa time je ljep a mogu mislit sa 15 kama i dubokim
a znali ko kako mu mogu izvuc dobar zvuk imam neki mufler nazad pa daje neki zvuk konto sam sutra osjeci dio rore od auspuha koji viri da mogu ljepo namjestiti muffler :D:D?
 
Član
RE: Moj Golf 2

nije los golf,moze se fino sredit,jebote duboke karambolke,koji ce ti to *****,danas svaki golf isti,ako ces radit radi za sebe,nesto malo drugacije,ne moras biti kao svi ostali. Znaci moj prijedlog bez dubokih karambolki;);)
 
Član
RE: Moj Golf 2

moja preporuka 15 fele, mani se leptiraša, ostaviti na plitkim karambolkama, kristalne žmigavce, crvene čize kao u gti-a, nazad crveno crne štopke, mani se kristalki, znak u crno prefarbati, i malo ga spustiti i imaš golfa u kojeg nisi puno uložio a s kojim se može i malo kulirati kroz grad
 
Član
RE: Moj Golf 2

superman je napisao(la):
moja preporuka 15 fele, mani se leptiraša, ostaviti na plitkim karambolkama, kristalne žmigavce, crvene čize kao u gti-a, nazad crveno crne štopke, mani se kristalki, znak u crno prefarbati, i malo ga spustiti i imaš golfa u kojeg nisi puno uložio a s kojim se može i malo kulirati kroz grad

slazem se sa ovim ;)
 
Član
RE: Moj Golf 2

zd_bt je napisao(la):
Golf 2 1.6 D
snaga 40KW
Boja Metalik Zelena
felge: Ratkape
nema dodatne opereme od elektronike ili nesto slicnome ali nadam se da ce se to promjeniti tek je kupljen PRVO MOJE AUTO :D

9w8Z7.jpg

R3MCQ.jpg

srCaL.jpg

1eG6x.jpg

mF85x.jpg

proslo dosta vremena od kad sam zadnji puta bio ovdje :D
 
Top