VW G60 VS Corsa OPC

VW G60 VS Corsa OPC

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
korozija:lol::lol::lol::lol:

daj da ko nadje GSi ili corsu opc
da se isproba sa G60 :)))


http://www.bhtuning.com/golf-g60-kompressor-novi-video-20-01-t-32626.html
 
Član
g60 znaci mora imat neki punjac da da bi se probao sa gsi :lol::lol::lol::lol: dodite na sr sa tim g60 ja sam voljan
 
zilo je napisao(la):
g60 znaci mora imat neki punjac da da bi se probao sa gsi :lol::lol::lol::lol: dodite na sr sa tim g60 ja sam voljan

:lol::lol::lol::lol::lol:

ON IMA ORGINAL G PUNJAC

a sa kompressorom ce se igratii :)) kadetimaa...upsss,mislim reci korozija,hrđooo :p
 
Član
ima i kadet turbo on je u rangu sa tim ge.i tim komp. a kadet gsi se igra sa svakim g60
 
zilo je napisao(la):
ima i kadet turbo on je u rangu sa tim ge.i tim komp. a kadet gsi se igra sa svakim g60

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


ajd bolan nasmija mee..ajd sa gti-om nekako izade nakraj..
al sa g60 motorom..hahhaha...:D:D
nasmija mee...ajd idem spavati sad..
:icon_exclaim:
 
Član
smjesnoo idi spavaj vidim koliko se razumis u auta :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
zilo je napisao(la):
smjesnoo idi spavaj vidim koliko se razumis u auta :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Nemozes ba tako pricati..Prvo ovo je zezancija i obicno prepucavanje..A ako mislis da ce neki stock kadet moci nesto ovom golfu njegovom ...grdno se varas...
 
daj kljucaj ovu temuuu :D
dosadile mi notifikacije.....:lol::lol::lol:


go opell gooo opelll:smajli09::smajli09::smajli09::smajli09::smajli09::smajli09:
 
Član
Devil@
Zahrdjat ce mu zivci kad ti u guzicu Golfa bude gledao:D

Naravno, ovo je sve sala i nezelim da se bilo ko osjeti uvrijedjenim:cool::cool:

p.s.
Nemam nista protiv Opela... cak mi je Insignija jedno od ljepsih auta koje je izaslo na trziste u zadnje vrijeme;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top