VW-club Bosna i Hercegovina

VW-club Bosna i Hercegovina

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Svakako se registriram sa istim nickom na taj forum da vam prestavim moju VW zujalicu :) :123:

Nick: BoosT666-16v :)
 
jel ovo stranica il forum?
ak je forum ne znam cemu pored ovakvog bhtuninga :)
a krenuo sa radom, to znaci sta tacno?

sretno u radu momci...
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
jel ovo stranica il forum?
ak je forum ne znam cemu pored ovakvog bhtuninga :)
a krenuo sa radom, to znaci sta tacno?

sretno u radu momci...

Udjes i vidis jel stranica ili je forum

A ja misim da ne treba da se ogranicimo na jedan forum ; )

A to krenuo sa radom , imas brate mozak pa razmisli ;)
 
Član
je li ovo nesto nije uredu sa vwclubom ili je do mene kaze da stranica koristi nepodržanu kompresiju :icon_question:

Content Encoding Error
The page you are trying to view cannot be shown because it uses an invalid or unsupported form of compression.
Please contact the website owners to inform them of this problem.
 
Član
superman je napisao(la):
je li ovo nesto nije uredu sa vwclubom ili je do mene kaze da stranica koristi nepodržanu kompresiju :icon_question:

Content Encoding Error
The page you are trying to view cannot be shown because it uses an invalid or unsupported form of compression.
Please contact the website owners to inform them of this problem.



Ne znam bgm , valjda admini cackaju nesto :lol:

Pitat cu sad ;)
 
RideR je napisao(la):
Udjes i vidis jel stranica ili je forum

A ja misim da ne treba da se ogranicimo na jedan forum ; )

A to krenuo sa radom , imas brate mozak pa razmisli ;)

to je bilo vise retoricko pitanje...posto sam vidio da je forum...
a cuj ok nemojmo se ogranicit ako ti mislis da moze uspjeti, to je bio prijateljski savjet, a vidjet ces i sam kolko ce zivjeti neki drugi klupski forum...

pa mislio sam da nam predocis malo planove itd. strukturu kluba, nemam sta ja nagadjat sta znaci vama krenuo s radom htio sam da nam predstavis klub malo posto ti je dosta stur post, ja ono sto vidim je ime predpostavljam neregistrovano i naljepnice, pa sam pitao u znaku neke suradnje, a sto me ti nisi shvatio, ima li nekih ozbiljnijih planova isl. u znaku poboljsanja scene nadam se da je nesto ozbiljno jer ipak je 2012 godina :D
 
Legend
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
to je bilo vise retoricko pitanje...posto sam vidio da je forum...
a cuj ok nemojmo se ogranicit ako ti mislis da moze uspjeti, to je bio prijateljski savjet, a vidjet ces i sam kolko ce zivjeti neki drugi klupski forum...

pa mislio sam da nam predocis malo planove itd. strukturu kluba, nemam sta ja nagadjat sta znaci vama krenuo s radom htio sam da nam predstavis klub malo posto ti je dosta stur post, ja ono sto vidim je ime predpostavljam neregistrovano i naljepnice, pa sam pitao u znaku neke suradnje, a sto me ti nisi shvatio, ima li nekih ozbiljnijih planova isl. u znaku poboljsanja scene nadam se da je nesto ozbiljno jer ipak je 2012 godina :D

Nisam u upravi kluba, niti clan (jos uvijek) ali na ovo moram odgovoriti, kao neko ko je bio jedan od zacetnika prvog vw cluba u bih nekad davne 2007-8 god, pa se stoga mogu "pikati" kao neko ko zna ;)

Forum itekako radi dobro, realno, ovaj ovdje forum se vise pretvorio u forum kao sto je klix.ba/forum nego nesto konkretno, imas par ljudi koji znaju, ostali laprdaju, blago receno.. i meni pase da nije hardcore automobilisticki forum, stoga se ne zalim, ali svakako da trebaju forumi tipa vwforum ili bmw forum, prvenstveno sto su tu ljudi koji znaju sarafat vw, znaju cake, imaju dijelove itd itd da ne smaram..

Sto se planova tice, kao sto sam vec rekao, klub ce samo nastaviti gdje su predhodni stali, strukturom, hijerarhijom se ne zamaramo, jer smo svi raja, pravila postoje, znaju se (to je samo za clanove naravno)..

Ako malo pratis forum (obracam se tebi magnume), vidjet ces da je preko 50% clanova aktivno i na ovom, i na onom tamo forumu, sto je bitnije radi se stalno na autima, sastajemo se, bili su i u Mostaru sada na zadnjem okupljanju.. Na okupljanjima je zdrava atmosfera, tako da klub ima velike sanse da uspije i da bude nesto od njega ;)

Ovo za scenu necu ni komentarisati, mislim da je toliko losa, da se ne treba ni spominjati, kada se popravi stanje, onda treba i pricati o tome.. ako cemo sa klubske strane gledista, jedini koji doprinosi pozitivno sceni je SRCS i Carbon , da jos uvijek.. ostali nalijepe nalje na auto, i ganjajuci se po gradu bezveze na negativan nacin eksponiraju klub (izmedju ostalog, tu je dosta i clanova venoma).

Nemoj mislit da te nesto napadam, niti da zakuhavam situaciju, samo ti predocavam stvari sa svoje strane gledista ;)

Lijep pozdrav
 
.nOKe je napisao(la):
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
to je bilo vise retoricko pitanje...posto sam vidio da je forum...
a cuj ok nemojmo se ogranicit ako ti mislis da moze uspjeti, to je bio prijateljski savjet, a vidjet ces i sam kolko ce zivjeti neki drugi klupski forum...

pa mislio sam da nam predocis malo planove itd. strukturu kluba, nemam sta ja nagadjat sta znaci vama krenuo s radom htio sam da nam predstavis klub malo posto ti je dosta stur post, ja ono sto vidim je ime predpostavljam neregistrovano i naljepnice, pa sam pitao u znaku neke suradnje, a sto me ti nisi shvatio, ima li nekih ozbiljnijih planova isl. u znaku poboljsanja scene nadam se da je nesto ozbiljno jer ipak je 2012 godina :D

Nisam u upravi kluba, niti clan (jos uvijek) ali na ovo moram odgovoriti, kao neko ko je bio jedan od zacetnika prvog vw cluba u bih nekad davne 2007-8 god, pa se stoga mogu "pikati" kao neko ko zna ;)

Forum itekako radi dobro, realno, ovaj ovdje forum se vise pretvorio u forum kao sto je klix.ba/forum nego nesto konkretno, imas par ljudi koji znaju, ostali laprdaju, blago receno.. i meni pase da nije hardcore automobilisticki forum, stoga se ne zalim, ali svakako da trebaju forumi tipa vwforum ili bmw forum, prvenstveno sto su tu ljudi koji znaju sarafat vw, znaju cake, imaju dijelove itd itd da ne smaram..

Sto se planova tice, kao sto sam vec rekao, klub ce samo nastaviti gdje su predhodni stali, strukturom, hijerarhijom se ne zamaramo, jer smo svi raja, pravila postoje, znaju se (to je samo za clanove naravno)..

Ako malo pratis forum (obracam se tebi magnume), vidjet ces da je preko 50% clanova aktivno i na ovom, i na onom tamo forumu, sto je bitnije radi se stalno na autima, sastajemo se, bili su i u Mostaru sada na zadnjem okupljanju.. Na okupljanjima je zdrava atmosfera, tako da klub ima velike sanse da uspije i da bude nesto od njega ;)

Ovo za scenu necu ni komentarisati, mislim da je toliko losa, da se ne treba ni spominjati, kada se popravi stanje, onda treba i pricati o tome.. ako cemo sa klubske strane gledista, jedini koji doprinosi pozitivno sceni je SRCS i Carbon , da jos uvijek.. ostali nalijepe nalje na auto, i ganjajuci se po gradu bezveze na negativan nacin eksponiraju klub (izmedju ostalog, tu je dosta i clanova venoma).

Nemoj mislit da te nesto napadam, niti da zakuhavam situaciju, samo ti predocavam stvari sa svoje strane gledista ;)

Lijep pozdrav

prica ti je pausalna pod broj jedan, dalje opet mi nisi nista rekao ni ciljeve ni organizaciju ni nista...
jel klub registrovan? ako nije automatski tim podupires nesto sto nije legalno nesto neozbiljno odnosno jednu furku...
nisi kompetentan da odredjujes ko pozitivno doprinosi sceni jer nisi upoznat s radom bilo koga cim navodis samo ta dva kluba, i ja to smatram uvredom a vjerujem da ce se i ostali slozit...ja te i dalje pitam, bez ikakvog prepucavanja naravno, sta taj klub radi osim sto je zalijepio naljepnice? jer prozivas druge...ne znam cemu spominjanje prisustva na jednom raceu, bili smo i mi s db-om pa smo osim druzenja i ucestvovali u organizaciji sto je i cilj jednog kluba dizat ovu scenu...okupljanja dobra atmosfera takodjer moze postojati i bez kluba...
da te ja malo uputim u rad naseg kluba posto ocigledno ti neces, povodom sigurnosti na cesti sto kazes mi "divljamo" nas klub je u saradnji s ministarstvom saobracaja uradio par akcija sigurne voznje i postovanja propisa u saobracaju, toliko o tome...a to sta neko radi sa svojih 18 ili vise godina u slobodno vrijeme stvarno nije stvar kluba...
sa sljedecim nasim klubskim eventom, ces pored dosadasnjeg podsticanja svijesti o tome da i ovaj svijet postoji i da je to sport a ne nesto drugo, vidjeti rad na organizaciji tuning styling eventa koji su skoro pa izumrli...itd itd da ne duzim shvatio si poentu...lijep pozdrav:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top