VW-club Bosna i Hercegovina

VW-club Bosna i Hercegovina

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
.a to sta neko radi sa svojih 18 ili vise godina u slobodno vrijeme stvarno nije stvar kluba...

zar taj isti clan ne predstavlja klub cim izadje na cestu autom na kojem nosi naljepnicu ?
 
Legend
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
prica ti je pausalna pod broj jedan, dalje opet mi nisi nista rekao ni ciljeve ni organizaciju ni nista...
jel klub registrovan? ako nije automatski tim podupires nesto sto nije legalno nesto neozbiljno odnosno jednu furku...
nisi kompetentan da odredjujes ko pozitivno doprinosi sceni jer nisi upoznat s radom bilo koga cim navodis samo ta dva kluba, i ja to smatram uvredom a vjerujem da ce se i ostali slozit...ja te i dalje pitam, bez ikakvog prepucavanja naravno, sta taj klub radi osim sto je zalijepio naljepnice? jer prozivas druge...ne znam cemu spominjanje prisustva na jednom raceu, bili smo i mi s db-om pa smo osim druzenja i ucestvovali u organizaciji sto je i cilj jednog kluba dizat ovu scenu...okupljanja dobra atmosfera takodjer moze postojati i bez kluba...
da te ja malo uputim u rad naseg kluba posto ocigledno ti neces, povodom sigurnosti na cesti sto kazes mi "divljamo" nas klub je u saradnji s ministarstvom saobracaja uradio par akcija sigurne voznje i postovanja propisa u saobracaju, toliko o tome...a to sta neko radi sa svojih 18 ili vise godina u slobodno vrijeme stvarno nije stvar kluba...
sa sljedecim nasim klubskim eventom, ces pored dosadasnjeg podsticanja svijesti o tome da i ovaj svijet postoji i da je to sport a ne nesto drugo, vidjeti rad na organizaciji tuning styling eventa koji su skoro pa izumrli...itd itd da ne duzim shvatio si poentu...lijep pozdrav:cool:

Za ciljeve i organizaciju, obrati se clanovima, ako te vec tolio interesuje, vjerujem da vas klub ima neke jako ozbiljne ciljeve i organizaciju, cim to potenciras toliko :D..

Za registraciju kluba takodje, stim da penta da li je klub registrovan ili nije, apsolutno ne mora da znaci da ce im forum propasti, ili da nece biti posjecen, registracija ti je samo papir, koji mozes da prilozis u slucaju organizacije nekog eventa, nista drugo.. Ti ako mislis da vas klub legalan ili da nije furka zato sto je registrovan, mnogo si mi rekao o tome..

Klub je osnovan od strane ljubitelja vw, prvenstveno je to bio gfc, poslije se prosirilo, mozes to skontati, nije tesko ;) da se ne smaram objasnjavanjem, ako te interesuje naleti nekad na okup buduci da i ti vozis wagena, skontat ces sta je i kako je.
Jos cu samo da se nadovezem, jer buduci da studiram saobracaj, nisam informisan o tim vasim projektima, o cemu se radi konkretno, je li implementiran, bilo sta ?

sa druge strane, auto sa obiljezjem kluba, je klubsko auto, i prepoznaje se po naljepnici, i ako planirate sirit svijest ljudi o tome da trebaju vozit savjesno i oprezno, a sa druge strane imati clanove koji se konstatno trkaju i dviljaju po gradu, uveliko kvari i reputaciju kluba, i kosi se sa tim projektima koje radite, stoga pamet u glavu i skontajte, hocete li biti ozbiljan klub kao sto je opet ponavljam SRCS ili Carbon, ili ce te biti samo jos jedan vise u nizu klubova u gradu, na vama je da odlucite.. shvati ovo kao dobronamjeran savijet..

aj zz ;)
 
Nakon vise od heftu dana cekanja na odgovor vajnog admina sa spomenutog foruma...
Sad, ne pada mi na pamet da se prijavljujem anamotamo.
Totalno neozbiljno od njih. :icon_rolleyes:
 
Član
Evo da se i admin i jedan od osnivaca tog foruma i kluba koji tebi muke stvara javi, to da si cekako 7 dana je nidje veze svaku noc se novi clanovi odobravaju tako da nema sanse da si cekao 7 dana, pa sad je na tebi hoces li se prijavljivati anamotamo a hvala Bogu ima foruma i pored ovog tako da kome sta pase bujrum ;)
 
Član
Nickname je napisao(la):
Nakon vise od heftu dana cekanja na odgovor vajnog admina sa spomenutog foruma...
Sad, ne pada mi na pamet da se prijavljujem anamotamo.
Totalno neozbiljno od njih. :icon_rolleyes:

Da ti se javi i drugi admin i da ti kaze da lazes... I zasto odmah totalno neozbiljno od njih kad nismo ni dobili tvoj zahtjev? Zasto ti odmah sudis ko je ozbiljan a ko nije? Da nisi advokat po zanimanju slucajno?
 
Administrator
A zašto se vi ovdje raspravljate o tome! Dopušteno vam da otvorite temu i obavijestite raju, a vi se svađate kakav je forum. Svaki forum ima svoju mail adresu na koju možete uputi žalbe, a ne da na drugom forumu raspravljate o tome, kakav je taj forum.
 
Član
Ako neko od admina moze nek zakljuca temu mislim da nema smisla raspravljati se vise a ne daj boze svadjati ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top