VW-CC by Frenkie ( zute folije na maglenkama)

VW-CC by Frenkie ( zute folije na maglenkama)

RE: CC by Frenkie

eh malo da ocistim prasinu iz garaze,evo par slika nista se jos ne radi na cc-ju po ovoj zimi nema se motivacije,ali ima planova za proljece :icon_smile: skupljaju se parice bice felgice garant + jos neki detalji :icon_smile:

ovako izgleda moj jutarnji susret sa CC masinkom kad ga odkljucam



Uploaded with ImageShack.us

i par onako fotkica usput skljocnute :icon_biggrin:



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

eh ova je skroz aktuelna od malo prije kad sam iso sapirati lisce s auta :lol:



Uploaded with ImageShack.us
 
RE: CC by Frenkie

danas sam malo iz dosade nesta isprobavo na kljucevima,naime presvuko sam kljuc u carbon foliju malo iz dosade a malo i zbog toga da bi mogo razlikovati moj kljuc od zeninoga :lol:,i fino je ispalo barem meni za jednog amatera u presvlacenju folije



Uploaded with ImageShack.us
 
RE: VW-CC by Frenkie

da malo skinem prasinu iz garaze i da vam javim da uskoro se montiraju origigi R-Line pedale u CC-jku,to uskoro bi trebalo za jedno desetak dana biti,danas narucene pedale,jedva cekam hehehe :icon_smile:

evo i slaja pedala



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: VW-CC by Frenkie (uskoro R-Line pedale)

opcenito kada vidim CC uvijek me nesto zaboli u predjelu duse:D
 
RE: VW-CC by Frenkie (uskoro R-Line pedale)

hvala ljudi ;)

@ zlajaaa imali neki razlog zasto ne volis vw ne mozes tek tako nesta ne volit,meni su care manje vise sva dobra auta,a zacim me je dusa bolila to sada i vozim :icon_smile:
 
RE: VW-CC by Frenkie (uskoro R-Line pedale)

konacno stigle r line pedale ali kod vw servisera tako da auto ide u ponedeljak na montiranje pedalica jedva cekam zavrsni rad,felgice isto uveliko trazim bice tu nesto decentno do aprila,i evo jedna slaja koliko mogu prijec caa.sa punim rezervarom dizle znaci negdje izmedjzu 1200km -1250km sto sam i prelazio normalno voznje po autoputu,cim bude update sledece sedmice ubacujem jos slika ;)
 
RE: VW-CC by Frenkie (uskoro R-Line pedale)

bome odo i ja u Zürich kupit auto,
da ga tako lijepo zapakuju:icon_confused:
 
RE: VW-CC by Frenkie (uskoro R-Line pedale)

Carbon je napisao(la):
odlichan Passat ;) ;)cekamo felge :icon_smile:
;)
Kao sto sam i napiso felge se uvelik;)o traze i izabiraju i uskoro dok ode ova salakovina cc dobija novu obucu,hvala na komplimentu
 
Top