VW-CC by Frenkie ( zute folije na maglenkama)

VW-CC by Frenkie ( zute folije na maglenkama)

Član
RE: VW-CC by Frenkie (namontirane ljetne felgice)

Frenkie-3B je napisao(la):
Ljudi krov ostaje u silver farbi kakav crni mat kakav karbon,ovakav je naj naj zar ne

NE.
Piano black ili nešto slično da sija kao pasje mudo i baca odsjaj da piloti skreću sa putanje, a i da remeti satelitima je OK.:icon_smile:
 
RE: VW-CC by Frenkie (namontirane ljetne felgice)

OggyBoy je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
Ljudi krov ostaje u silver farbi kakav crni mat kakav karbon,ovakav je naj naj zar ne

NE.
Piano black ili nešto slično da sija kao pasje mudo i baca odsjaj da piloti skreću sa putanje, a i da remeti satelitima je OK.:icon_smile:

Hehe no no djdji midji ;)oggy,ne na ovaj auto
 
RE: VW-CC by Frenkie (namontirane ljetne felgice)

juce odradjen jedan mali updat-ic,nista narocito a mislim da mu je hvalilo,naime radi se o imenu na guzi umjesto PASSAT dobio je ime samo CC mislim da zasluzuje to ime da nosi:icon_smile:, a uskoro ce biti jos neki update necu vam sada da odkrivam,evo koja i fotkica ;)






 
RE: VW-CC by Frenkie (namontirane ljetne felgice)

George je napisao(la):
Bio sam u vw-u nedavno probao onog malog UP-a i gledao novog cc-a nije tako loš što pričaju extra je užio bice isto dobar, mada je unutra identičan mom passatu samu mu komadne s klimom malo izmjenili opet vratili na one kolutove hehe nego više nije passat cc nego samo VW CC ;) tako i jeste bolje

pa i moj nije vise passat cc nego samo cc hehehe ;)

apropo novi i ja sam sjedio ovaj vikend u njemu nije los pozadi mi se extra svidja naprijed trebam se jos navic a ostalo sve isto ko i do sada s malim izmjenama :icon_smile:
 
RE: VW-CC by Frenkie (namontirane ljetne felgice)

Kako i naslov sam kaze pristigle su OEM R-Line kape za klijesta kocnica tako da sam juce to dobio i danas odmah namontiro,mali update ali meni mnogo drag polahko sam poceo s R-line detaljima od sitnisa se pocinje hehehe :lol: pa aBd docu i do krupnijih dijelova

evo i koja slaja: ;)






 
Član
RE: VW-CC by Frenkie (mali update R-Line kape za klijesta)

trebao bi polakirati ostatak klijesta, onda bi to R doslo do izrazaja ;)
 
Član
RE: VW-CC by Frenkie (mali update R-Line kape za klijesta)

Jel imaju druge oznake sem r za kliješta? gti? :)
 
Član
RE: VW-CC by Frenkie (mali update R-Line kape za klijesta)

Cijena toga? Moze li na npr. passat 3bg kljesta ?
 
RE: VW-CC by Frenkie (mali update R-Line kape za klijesta)

M A R E X je napisao(la):
Cijena toga? Moze li na npr. passat 3bg kljesta ?

druze pomasne su 100.- CHF su me izasle to ti je caa.160KM,a neznam kolika su ti klijesta moguce da pasu,po vw servisu i na cc-ja ne pasu ali ljudi s njemackog foruma su mi rekli da moze i uvjerijo sam se da je tako,trebam jos klijesta ofarbat u crno i to je to ;)
 
Član
RE: VW-CC by Frenkie (namontirane ljetne felgice)

Frenkie-3B je napisao(la):
Kako i naslov sam kaze pristigle su OEM R-Line kape za klijesta kocnica tako da sam juce to dobio i danas odmah namontiro,mali update ali meni mnogo drag polahko sam poceo s R-line detaljima od sitnisa se pocinje hehehe :lol: pa aBd docu i do krupnijih dijelova

evo i koja slaja: ;)







Super izgleda =D , sad ko umene R kocnice hehe , prelijep CC :D DasAuto!
 
Top