VW-CC by Frenkie ( zute folije na maglenkama)

VW-CC by Frenkie ( zute folije na maglenkama)

Član
RE: Passat CC by Frenkie - moja nova vozilica

kolega neka je sa srecom,da ga vozas dugo dugo,pazis i mazis kao svog starog pasonju koji je zasluzio pemziju,extra su kolaa nadam se i ja da cu ga osvojit za jedno 10 god.;)
 
Član
RE: Passat CC by Frenkie - moja nova vozilica

Dobar dobar, svaka cast, da ga se navozas, nemam sta vise reci :cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 
RE: Passat CC by Frenkie - moja nova vozilica

svaka cast ka kupovini auta, i ja bas imam neku ideju ludu u glavu da kupim passat cc al 4x4 170ks bas prije 10 dana ja i clan neso-brzi smo isli da ga probamo i sto sam bez rijeci za taj auto kako je uradjen i poprico sam bas malo i sa mehanicarimo po servisima za te motore i to i svi kazu 10+
 
RE: Passat CC by Frenkie - moja nova vozilica

ej hvala raja forumasi,jos nemogu da shvatim da ga posjedujem :icon_smile:
 
Član
RE: Passat CC by Frenkie - moja nova vozilica

super auto samo jos malo vece felgice nabaciti i kakve gewinde :cool: nek je sa srecom ;)
 
Član
RE: Passat CC by Frenkie - moja nova vozilica

Kakve crne gewinde na ovako auto...ili air ili nista :cool: auto zvoni, sretno ti bilo sa njim druze moj :cool:
 
Član
RE: Passat CC by Frenkie - moja nova vozilica

Cestitam jos jednom! lijep izbor iako bi moj bio crn

:lol:


:cool::cool::cool:
 
Član
RE: Passat CC by Frenkie - moja nova vozilica

odlicna phichilica :icon_smile: neka je sa srecom, puno pređenih kilometara..;)
 
Član
RE: Passat CC by Frenkie - moja nova vozilica

Sretno sa auticem, steta sto nema onaj polu-aktivni ovjes, to je drama stvar na CC-u. A moze li se ovaj tvoj CC sam parkirati?? Gledam na ovim slikama, ima dugme za to. Ja sam vozio jednog takvog i radilo mu je to cudo, nije nesto posebno korisno ko se zna parkirati, al cool stvarka. Onako fora je...
 
RE: Passat CC by Frenkie - moja nova vozilica

VR6Boki je napisao(la):
Sretno sa auticem, steta sto nema onaj polu-aktivni ovjes, to je drama stvar na CC-u. A moze li se ovaj tvoj CC sam parkirati?? Gledam na ovim slikama, ima dugme za to. Ja sam vozio jednog takvog i radilo mu je to cudo, nije nesto posebno korisno ko se zna parkirati, al cool stvarka. Onako fora je...

moze moze druze,napiso sam na pocetku garaze PARKASISTENT ;) extra stvarcica ;)
 
Član
RE: Passat CC by Frenkie - moja nova vozilica

a mozel cistit, skuhat kafu i to :icon_question: :D

a rekao sam vec u temi od starog, najbolji passat, vw a izgledom :cool: :cool: nek je sretno i da slusa ;)
 
Početnik
RE: Passat CC by Frenkie - moja nova vozilica

Svaka cast frenki,ipak ko radi taji zaradi i zasluzi.Neka je sa srecom i da ga u zdravlju,veselju i bez ikakvih kvarova izvozas.CC je nesto najbolje sto je VW stvorio(moje misljenje) i ti si to prepoznao i imas veliki respect od mene.Jos jednom neka je sa srecom i hairli.Stvarno auto je za pozeljeti. :cool::cool::cool::cool:
 
Top