VW BORA TDI

VW BORA TDI

Član
404952_522475297792071_1247090341_n.jpg

po meni bi dobro dosao V6 lip ako nista onda ofarbas i donju plastiku prenji i zadnju i boju auta i mozda narandzasto odradis ove linije kao na ovom bijelom...ili da ti neko odradi grudnjak odnosno zastitu na haubu narandzastu..:)
 
Član
404952_522475297792071_1247090341_n.jpg

po meni bi dobro dosao V6 lip ako nista onda ofarbas i donju plastiku prenji i zadnju i boju auta i mozda narandzasto odradis ove linije kao na ovom bijelom...ili da ti neko odradi grudnjak odnosno zastitu na haubu narandzastu..:)
ova je prelijepa samo sto ce kod mene ici samo v6 lipovi i necu ih farbati u boju auta, a ove trakice i ovo necu stavljati najvjerojatnije ce doci ubrzo lepeze, tako da cu maknuti i ovu narandjastu boju, mozda samo da puknem keku crvenu cizu, vidjet cu :D, neka ide u paru sa klijestima i stopama :D
 
Član
Ne valja ni pretjerivat sa ovim linijama i toniranjem crno/bijelo itd... furka je dobra sa narandžastim felgama i par detalja iste boje i ništa više :) Opet zavisi od felgi... Sretno u nastavku ;)
 
Član
Ubo bi s ovim felgama, i ja ih imam isto, fkt nisam jos vidio auto da mu ne stoje lepeze, mislim da bi bilo bolje nego sad s ovim
 
Član
to je sigurno, cekam samo da ove prodam najvjerovatnije ubrzo :) samo ih ispolirati maximalno i unutrasnost u prla crnu odraditi komplet i crne retrovizore sa normalnim TDI znakom mislim da bi bio pun pogodak
 
Legend
ja vise navijam za ove felge sto sad imas samo u drogoj kombinaciji boje (nema tamija crvena ili ljubicasta) ili cak plava bile bi 10x bolje ,sa detaljima te boje .. ove "lepeze" su porpilicno isfurale, ima ih replika na svakom koraku, ove od audija rsa su kultne felge i vjeruj mi da su bolje od ovih lepeza 10x ali eto tvoj izbor :)
 
Član
cjenim misljenja kolega sa foruma, ko zna mozda budu a mozda i ne budu vidjet cemo mozda slijedeca sezona bude samo druga boja ovih RS-ovki :D
 
Član
ja vise navijam za ove felge sto sad imas samo u drogoj kombinaciji boje (nema tamija crvena ili ljubicasta) ili cak plava bile bi 10x bolje ,sa detaljima te boje .. ove "lepeze" su porpilicno isfurale, ima ih replika na svakom koraku, ove od audija rsa su kultne felge i vjeruj mi da su bolje od ovih lepeza 10x ali eto tvoj izbor :)
pa i nebih se slozio da su bolje od lepeze, da ih ima na svakom koraku to si u pravu, ali onda treba da se zapitas koje su onda "kultne" ako su toliko popularne, i jos jedna stvar, haj mi objasni kakve ima veze ako su replika sto se tice izgleda iste su kao i original
 
Top