VW BORA 2.3 V5 Highline-Edel Tuning

VW BORA 2.3 V5 Highline-Edel Tuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.









i jedan mali video kako zvuchi mashinka :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=N-TqCTIhOHg
 
Super Moderator
Frenkie-3B je napisao(la):
allroad je napisao(la):
ova je i sama od sebe extra :cool:
jel 4 motion ne mogu skontat ?

nije nije 4 motion highline verzija 2.3 V5ica

aha.... ma vidi se da je highline ima u nas u gradu jedna crna jao kako izgleda
stock je, nazad samo pise V (sad ne znam jel 5 il 6) al je 4 motion pise na mjenjacu :D
 
Član
Odlicna limuzina, trebali su unutra da da nekako naglase konfor, ipak nije owo auto za trke, nego za putovanja i uzivanje....felge :cool:
 
ako vam kazem da je ovaj auto danas uzeo moj brat necete mi vjerovat,i ja sam ne mogu da povjerujem,ziva istina,ali ce ga za koji dan dobit moj buraz pa ce biti malo vise informacija a naravno i slika.
sada sam dobio zdravu konkurenciju od burazera :icon_smile:
 
Član
Dobra je...ali da ide u topic "kako to rade profesionalci"...ne bash...ovo bi se dalo uraditi i u BiH ovaj dizajn...:icon_rolleyes:
 
Super Moderator
Frenkie-3B je napisao(la):
ako vam kazem da je ovaj auto danas uzeo moj brat necete mi vjerovat,i ja sam ne mogu da povjerujem,ziva istina,ali ce ga za koji dan dobit moj buraz pa ce biti malo vise informacija a naravno i slika.
sada sam dobio zdravu konkurenciju od burazera :icon_smile:

al bar ces uvijek bit brzi od njeg :D
 
tibor987 je napisao(la):
Dobra je...ali da ide u topic "kako to rade profesionalci"...ne bash...ovo bi se dalo uraditi i u BiH ovaj dizajn...:icon_rolleyes:

jeste da se da svugdje ovaj dizajn moze uradit ne samo u BiH,ali moramo priznat da je cisto i profesionalno odradzeno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top