VW Beetle

VW Beetle

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
buba-w.jpg

buba-txt.jpg


Volkswagen planira novu generaciju Bube, koja će se iz umiljatog autića pretvoriti u ozbiljan automobil sportskijeg i britkijeg izgleda…

Nijemci novom Bubom žele privući više muških kupaca. Aktualni se model smatra preženstvenim, pa ga treba ga propisno osnažiti i naoštriti. Renderi prikazuju kako bi mogla izgledati nova Buba kada 2010. stigne na tržište.

Izvor iz Volkswagena najavio je nasljednicu 'čišćih i odlučnijih površina', ali priznaje da je projekt ubrizgavanja testosterona iznimno složen.

'Treba pogoditi pravu arhitekturu, da bude bezvremenska, a to je jako teško. No, za razliku od Minija, razlike između starog i novog modela bit će vidljive na prvi pogled.'

Prijedlozi dizajna, koji sugeriraju plemenitiju izvedbu interijera s više mjesta za putnike i prtljagu, već su dostavljeni upravi Volkswagena i čeka se njihovo odobrenje. Nova Buba trebala bi biti izgrađena na temeljima Golfa VI. Uz kupe izvedbu, očekuje se i kabriolet.
 
Član
100000 puta bolja od prosle stavrno je simpaticna ali e ja nebih htio imati i dalje predstavlja zensko auto bar za mene...
 
Član
Svidja mi se, odlicna podloga za styla majke mi...a bude li u opremi vaza sa cvijecem ko u ovoj bubi, propucat cu ih sve :D
 
Član
Ma nigdje veze, kakva buba! Nidje joj one "guzice" osjecena koda je Golf
Najbolja je ona stara, pa G2 a ona face lift i ova nigdje veze!
Nemojte me pogresno svatiti, lijepa je ovo vozilica ali bubi nalik nije

pozzz
 
Član
Dodjite na buba okupljanja, pogledajte zabave na sljedecem linku (za ljubitelje auta ima i dosta slika samih custom made vw buba):
http://killers.no-ip.info/beetle/
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top