vw beetle from kosovo (procject by : asstriit & arbnor)

vw beetle from kosovo (procject by : asstriit & arbnor)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
cakmncafqr4.jpg

cak9ab09qm4.jpg

caq66xzewi8.jpg

camqdz20ba4.jpg

ca81uro9jm9.jpg

caiirvxhwp2.jpg

cachijyjrb3.jpg

attachment.php

procject by : asstriit & arbnor
 
Član
Godina Proizvodnje 1975 motor 1.6 izrazden na sfi aspektima i boju ima pllavu metaliku boju i ima muziku dobru
da mi sami ih napravimo auto i restauriramo imamo i drugih auto alli jos malo qe dabudu u internet
 
dobra buba svaka čast a dobra fora sa tabala umjsto kosovo može se čitat 200 KS konjskih snaga hahahahaha
 
Član
... ili mozda 400 hahha :)

Dobra buba pravo, bilo je par u Sarajevu extra odradjenih ali nema ih vishe izgubise se. Svidjaju mi se bube pravo kad se srede, ova je poprilicno dobro odradjena, svaka cast! :)
 
Član
ima jedna ovakva plava u vogosci, pravo fino sredjena, unutra koza, felge skroz izletile vani, mocna pravo...
 
Legend
wow covjece ... ja sam pravi ljubitelj "folcike" a ovo je jedan od boljih primjeraka koje sam vidio, ma ustvari naj bolji. Svaka cast vama na trudu za ovo. Boja vam je extra sve ste potrefili, jedino sto bi ja izmjenio su felge i volan. Jer na ovakvo auto nije steta bacit kintu za dobru felgu, a volan bi ubacio neki starinski po mogucnosti.

Recpect za ovo, i ubacite jos fotki kada bude.,
 
Član
Svaka cast momci imate stila! Ova auta su extra uradjena! Male zamjerke su kao i kod Dakija, tj, bolji volan stavi a za felge manje-vise!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top