VW 1.4TSI...Kupiti ili ne ?

VW 1.4TSI...Kupiti ili ne ?

Član
Nisam se odlucio jos nego mi daju dobru cijenu u zamjenu moga auta

Skickat från min HUAWEI GRA-L09 via Tapatalk
 
Dta je nejasno s tim godina N a model N+1 ?
Neke promjene koje su po defaultu iz godine N+1 su ubacene u model iz godine N kao prelazni model.
Primjer E60 530d. Do 2007 je bio motor od 160kW ako se ne varam, u facelift od 2007 je isao motor od 173kW. S tim da ima i takvih koji su 2006. godiste, vjerovatno proizvedeni pred kraj godine, s motorom od 173kW. Pa se kaze "godiste 2006 a model 2007".
 
Član
Kod VWa se nova godina broji od augusta ako se ne varam tj. Model godina. Tad se uvode neke promjene i poboljsanja za narednu godinu tj. Model a to sto kod nas pisu model npr. 2004 a auto napravljeno pocetkom 2003. to nema veze.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Kina, sta sam ja drukcije rekao nego ti? To od augusta se upravo i racuna kao "pred kraj godine" pa prave te prelazne modele...
 
Član
što se tiče tsi, u bosni svi ti voze dizele tako da ti niko nemože reći ništa pametno....
a što se tiče godine modela i to je bitno, radi se o istom modelu samo što u novu modelsku godinu se dobije novi koamad opreme apdejti za softer, itd itd bude tu svega...naročito na skupljim modelima gdje ima brdo elektornike i drkalica...

ja kad sam se interesovao za novi tsi ac ovaj iz pasata novog nisam mogao naći ništa pametno....

kad nešto ne ide onda ne ide isto ko bambuća u njemačkoj nemožeš naći da si pita :)
 
Član
Ja juce obisao placeve po banja luci. Samo na jednom placu sam nasao benzinca

Gesendet von meinem HT3 Pro mit Tapatalk
 
Član
Ja sam sad bio na jednom placu i ima 30ak TSI-jeva. Prodavac me uvjerava da su ok auta.
Probao sam BMWa 320d, cijenom mi odgovara ali mali gepek i manuelni mjenjac.

Skickat från min HUAWEI GRA-L09 via Tapatalk
 
Super Moderator
Ma hajde.. To novi fol sada, svaki peti auto nije model +1... Glupost... 3% tih oglasa su mozda model +1
I to sto kazes za e60, sta mu to znaci sto je on kao model 2007 kad nije? Ima motor jaci i sta to meni znaci? Nit ima joystick mjenjac, stopke i farove nema od facelifta, rukohvati i sitnice sve od "starog" modela. Mislim bezveze al dobro, mora se pratiti trend
 
Član
A zasto ne skodu octaviu sa full opremom..vidim logo ti skoda pa reko zasto ne nju..jeftijija je a sa full opremom je dobro auto.
 
Član
Pa ako bih uzimao skodu onda bih uzeo Superb....
Ima ova ali je iskuckana...
0444549341.jpg
 
Član
Paa koja cijena ove skode a koja je onoj bijelog passata...vidim vise ides na karavan eadi gepeka sigurno.
 
Top