Vrlo negativno iskustvo sa clanom foruma

Vrlo negativno iskustvo sa clanom foruma

Radi se o clanu sandy_mo koji je prije mozda i jace od mjesec dana rekao da zeli kupiti felge od mene koj3 sam skinuo sa pika radi njega i odbio 2 covjeka koja su bila zainteresovana i to sve radi forumskih poznanstava. Samo da kazem da je njegovo zavlacenje dno dna.
Meni felge bukvalno vani stoje jer ih nemam gdje a on me pravi budalom. Spustio sam mu 70 maraka sa cijene i jos ponudio da popola platimo postarinu

Screenshot_20170327-101908.png
 
Član
A jbg desi se neplanski, ali covjek se lijepo ispricao i rekao da nije do njega, nego do njegovog prijetelja kojo bi ih kupio, ali kad proda svoje. Svakako kazes da felge idu na otpad. A shvacam i tebe jer si odbio dva covjeka i nisi zaradio nista. Ne volim se inace mjesati, ali nije lijepo ovako nekoga na forumu prozivati pogotovo ako nije stvar u njemu nego u trecoj osobi
 
Covjek je mjesec dana govorio da njemu trebaju felge. Par dana sam slao poruke medjutim je kulirao. Nije lijepo nekoga vozit za nos a felge mi stoje bukvalno vani jer radim kucu i bojao sam se da ce ih neko uzeti. Na otpad su otisle samo radi toga. 2 nove gume i 4 felge :)) Ne volim da me bilo ko jebe u mozak i zavlaci jer ne zavlacim ni ja nikoga. Ako imas pare kupis ako nemas ne govoris ostavi mi uzet cu jer se tako po meni gubi obraz :)
 
Član
Ja kad bi morao ovako javno da iznesem ko me sve zeznuo i zavlacio, trebalo bi mi dva dana da napisem sve te teme ovde
Sto se tice poznanstva sa neta, nikome nemozes vjerovati, sam su kriv sto si odbio te dvije zainteresovane musterije, a na kraju nemozes biti siguran da bi ih jedan od njih dvojice kupio felge, danas nista nemozes biti siguran
 
Ja kad bi morao ovako javno da iznesem ko me sve zeznuo i zavlacio, trebalo bi mi dva dana da napisem sve te teme ovde
Sto se tice poznanstva sa neta, nikome nemozes vjerovati, sam su kriv sto si odbio te dvije zainteresovane musterije, a na kraju nemozes biti siguran da bi ih jedan od njih dvojice kupio felge, danas nista nemozes biti siguran
Ovo sam napisao samo jer je clan foruma vrlo dugo. Pojeo sam sad govno vise necu sigurno ;)
 
Top