Vremeplov -> Street race kroz vrijeme - fotke i klipovi

Vremeplov -> Street race kroz vrijeme - fotke i klipovi

Početnik
dzinn16v je napisao(la):
Bilo je plastik fantastika...lijepo se sjetiti,steta sto BiH SR scena propada...tj.propala je skroz....

Kad posljednjeg rejsera prodje volja ni tad nece propat jer ima nas mladjih koji to volimo ali jbg takva je finansijksa situacija da nemozemo da krenmo.Po meni sve dok ima jedan zaljubljenik u SR u BiH scena ce biti ziva,a hvala Bogu ima ih jos i ljudi se na ovakvom vremenu bore i ulazu.Treba im kapu skinuti.Tako da msm da tvoj post i nije tacan.Nemoj me pogresno shvatit nezelim poceti svadju i sl ali ja msmda sam upravu.Razuvjeri me drug ako mislis da si ti upravu ;)
 
Ma iskreno ne zelim se ni ja prepirati...nije meni problem skoknut u osijek,veliku goricu...
situacija je takva kakva je....
 
Član
edoze je napisao(la):
kakav yugo,vid' hanume :lol:
kakav je ovo irget na vipera stavio od punta farove :lol:

Taj što je ćuniro Vipera , bio je ispred svog vremena , znao je da će se ujediniti Fiat i Chrysler:lol:
 
Član
na stranu sve, al nikad mi nije bilo jasno ovo pretjerivanje sa ovim dzinovskim inerkulerima, koji izgledaju totalno neuklopljeno i po meni iskreno ruzno do bola. zar dobiju toliko povecanje snage ako ovo nabudje, nego da stave neki manji interkuler i fino kulturno ga uklope u auto.
 
Član
xxfmanxx je napisao(la):
na stranu sve, al nikad mi nije bilo jasno ovo pretjerivanje sa ovim dzinovskim inerkulerima, koji izgledaju totalno neuklopljeno i po meni iskreno ruzno do bola. zar dobiju toliko povecanje snage ako ovo nabudje, nego da stave neki manji interkuler i fino kulturno ga uklope u auto.

Nekima je nebitan izgled, bitna je funkcija.:123:
 
Član
dobra stara vremena... imam i ja nekih slikica , dosta toga mi je propalo na crknutom hardu ali jbg, Postavit cu nesto slika kad uhvatim vremena.
 
Zna li neko vise informacija o ovoj Astri coupe vrijeme i to? Izlgeda mi drama spremna za Race i pocupano je sve zivo iz nje koliko vidim , imam ja bruku ovih slika jos sa prvog Race-a kod Imzita gore kad je bilo a evo jedna gdje su mene ufatili kako virim u cvrku , to je bilo 2006 godine

 
xxfmanxx je napisao(la):
na stranu sve, al nikad mi nije bilo jasno ovo pretjerivanje sa ovim dzinovskim inerkulerima, koji izgledaju totalno neuklopljeno i po meni iskreno ruzno do bola. zar dobiju toliko povecanje snage ako ovo nabudje, nego da stave neki manji interkuler i fino kulturno ga uklope u auto.

Pa ko jos ko radi auto za Race obraca toliko paznje na izgled ? :lol:
Izgled i nije toliko bitan,bitna je kao sto Oggy rece funkcionalnost znaci motor,pogon itd. ;)
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Zna li neko vise informacija o ovoj Astri coupe vrijeme i to? Izlgeda mi drama spremna za Race i pocupano je sve zivo iz nje koliko vidim , imam ja bruku ovih slika jos sa prvog Race-a kod Imzita gore kad je bilo a evo jedna gdje su mene ufatili kako virim u cvrku , to je bilo 2006 godine

To je Zoombyeva astra ... utuko je para i para u nju, ali nikad se nesto nije proslavio sa njom.
Najsmjesnije mi je bilo kad su dosli u Goricu (cini mi se prosle godine, ili mozda 2010 nisam siguran), a prije toga ga dugo nije bilo. I voditelj se raspametio najavljujuci Zoombyev veliki povratak na domacu SR scenu, a astru su dogurali na start u stilu formule1 u najmanju ruku i razne psihofizicke pripreme su se odvijale, a astra, sva takva nabudzena, odveze 15,xxx ...
Mislim da mu je najbolje vrijeme na nasim pistama bilo nekih 12,7 (ali nemoj me drzati za rijec, odavno ga nema na race-ovima, pa mozda i ne pamtim dobro)

Inace, auto mu je slagao "velemajstor" HIC iz TH Performance-a ...
 
Covjece ma znao sam ja da nije to neki rezlutat cim to nije 4x4 il pak zadnja vuca , vuci prednjom ovako nasa teska auta nema tu dobrog vremena nikako pa da stavis helikopter pod haubu , pod dobrim vremenom mislim strasna vremena na koje se sigurno isao
 
jest a koja je hondi kilaza a koja je coupe-u , djaba kad je coupe ko tabut tezak moras isjeci pola auta da bi nesto uspio al sta imas onda od toga
 

sUx

Član
BMW 316i 90god je napisao(la):
Eo i od mene :icon_smile:

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/OpJBlyV0H3E" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/Oft4EZ-o1ZE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

ev mene na drugom klipu plavi kec vs bmw 3.5 :123:
 
Top