Vrata lupaju

Vrata lupaju

Član
Imam bijelog Peugeot-a 207,pri zatvaranju vrata( dvoje vrata) lupaju po meni abnormalno bez obzira sa kojom paznjom ih zatvarao.Imam osjecaj kao da su prazna pa kad ih zatvaras da zvone.Inace vrata su povelika.
Ima li neko ideju kako to da se ublazi i da li neko to radi u Sarajevu,hvala unaprijed ...
 
Je li to od pocetka ili odnedavno pocelo da se desava ? Idi do ovlastenog, pa vidi sa njima, i probaj na jednom u salonu pa vidi kakva je situacija ;)
 
Član
Vec sam ih zvao,a odgovor je bio da je u ovim serijama peuget-a(sa manje opreme)jednostavno,to tako.
Meni ovo bas i nije normalno jer kad zatvaram vrata normalno ona se cuju kao da ih zalupim svom snagom.
Ne znam da li postoji nesto da se stavi na vrata da to malo ublazi?
 
Član
dampiraj vrata, imas kupiti kod muhe onu "ljepenku", ublazit ce ti tak tonk-zvuk barem 70%...isti problem imam i na fabiji, kad zatvoris vrata isto koda sutnes prazno bure nogom
 
Član
kod mene je isto bilo, ali najvise na vozacevim vratima, kako god da ih zatvoris i pazis, lupe... a zadnji put sada kada su se stakla skidala i radio llumar, skinuto sve komplet, opet sve "dotegnuto", stavljene nove zabice sto drze tapacirunge, one "gume" neke okrugle i to, sada opet normalno... :icon_rolleyes:
 
Član
Druze posto se ja bas i ne kontam u to,na sta mislis pod "dampiraj vrata",a i novi sam ovdje tako da i ne znam ko je Muha.Kako izgleda ta ljepenka.Mozes li mi molim te malo poblize objasnit,i gdje muha ima radnju ...
 
Član
ja imam iskustva sa pezoom 207 najbolji paket opreme, i lupalo je od 0 km kad je izvucen iz fabrike... tako je jednostavno
 
Član
obrati se clanu muha (http://www.bhtuning.com/member.php?action=profile&uid=435)

on to prodaje i radi to, pa ce ti on tacno reci ;)
 
Top