vracanje video datoteka

vracanje video datoteka

Član
Nije tačno. Može i ako je formatiran. Formatiranje ne prepisuje podatke. Vraćanje starih podataka neće uspjeti ako su novi upisivani na karticu.
 
Nije tačno. Može i ako je formatiran. Formatiranje ne prepisuje podatke. Vraćanje starih podataka neće uspjeti ako su novi upisivani na karticu.
nije tacno :D da te ispravim... vracanje datoteke nece uspjeti u samo jednom slucaju.... ako je upisana nova datoteka sa istim nazivom... tipa Video79867968 bla bla :)
 
Član
nije tacno :D da te ispravim... vracanje datoteke nece uspjeti u samo jednom slucaju.... ako je upisana nova datoteka sa istim nazivom... tipa Video79867968 bla bla :)

Haha, nemoj me nasmijavati. Malo se edukuj prije nego što se provališ. Ne određuje se gdje se podatak upisuje na osnovu imena datoteke. Eto ti napuni tu karticu do kraja i nemoj koristiti isto ime pa vidi hoćeš li vratiti.
 
Haha, nemoj me nasmijavati. Malo se edukuj prije nego što se provališ. Ne određuje se gdje se podatak upisuje na osnovu imena datoteke. Eto ti napuni tu karticu do kraja i nemoj koristiti isto ime pa vidi hoćeš li vratiti.
hahah jesi ti smjesan lik ?
aj vidi ko se prvi javio liku koji je trazio program za vracanje datoteke?
i sta mislis sto sam dao taj program? bas zato sto sam mogao vratiti koji god fajl hocu pa nek je
star i po par godina, i nije bitno koliko si puta formatirao sd karticu, stik ili bilo sta...
EDUKUJ SE, I PROBAJ PROGRAM PRIJE NEGO KAZES NEKOME DA ISPADA SMJESAN!!!! :D
TOLIKO OD MENE ZA OVU TEMU, POZ
 
Član
hahah jesi ti smjesan lik ?
aj vidi ko se prvi javio liku koji je trazio program za vracanje datoteke?
i sta mislis sto sam dao taj program? bas zato sto sam mogao vratiti koji god fajl hocu pa nek je
star i po par godina, i nije bitno koliko si puta formatirao sd karticu, stik ili bilo sta...
EDUKUJ SE, I PROBAJ PROGRAM PRIJE NEGO KAZES NEKOME DA ISPADA SMJESAN!!!! :D
TOLIKO OD MENE ZA OVU TEMU, POZ

Jao pacijenata ovdje, koji lupaju a pojma nemaju kako šta radi. Ja ti kažem, snimi jedan fajl imena 123.avi, onda ga obriši. Onda napuni karticu do kraja drugim podacima pa i njih obriši. Onda uzimi taj svoj program i probaj vratiti 123.avi. Ako ga vratiš, ja ti ručak platim.
 
Član
Brisanje datoteka ili format ne brise kartice...ostaju na istim memorijskim lokacijama...obrises "tabelu" koja ima info o memorijskim lokacijama...podaci su izgubljeni kad na karticu snimas nove podatke po istim mem. Lokacijama...znaci...sve sto nije prepisano se moze vratit..radim u foto radnji i do sad samvratio tonu podataka...video je tteze vratit jer ga softver ne pokrece ako fali jedan mali dio podataka koji cine cjelinu...koristim sandisk recovery i vecinom uradi posao...
 
Član
hahah jesi ti smjesan lik ?
aj vidi ko se prvi javio liku koji je trazio program za vracanje datoteke?
i sta mislis sto sam dao taj program? bas zato sto sam mogao vratiti koji god fajl hocu pa nek je
star i po par godina, i nije bitno koliko si puta formatirao sd karticu, stik ili bilo sta...
EDUKUJ SE, I PROBAJ PROGRAM PRIJE NEGO KAZES NEKOME DA ISPADA SMJESAN!!!! :D
TOLIKO OD MENE ZA OVU TEMU, POZ

Ironija...
mara i edo govore tačno, pored ovih programa koristio sam i besplatni Recuva i radio je
 
Član
Mara to sam i htio reci...jbg ne zavrsih misao. Uglavnom ako je nesto kopirano preko obrisanog nema pomoci nazalost. Nema programa koji ce to vratiti naazad. Mozda ga vrati al nece biti ispravan i slično
 
Top