Vracanje starog izgleda "FACEBOOK"

Vracanje starog izgleda "FACEBOOK"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozz raja ;) sta ima :lol:
jebeni fejs,nedavno instaliram ili nadogradim onaj stari izgled fejsa,sad je ko onaj moderni ali vecina raje se nemoze skontat na njemu pa tako ni ja,e sad me zanima znali netko kako se vraca na onaj stari izgled ;)
 
Član
koliko znam,ne moze...
citao sam da ce valjda do februara svi imati timeline,htjeli to ili ne...automatski ce prebaciti,jeb'ga :D
 
Član
a jest meni ono nekako cudno, bas sam kod jarana gledao, mislim ok hajd skonto sam od prilike gdje sta kako, al mi bezveze to sad da ja nesto gledam nekome sta je radio prije deset mjeseci ili prije dvije godine, ne vidim svrhu toga, al eto haj valjda oni znaju sta je najbolje :icon_biggrin:
 
Legend
jest ono prakticno, odmah na profilu se moze naci sve aktivnosti od kako je neko prijavljen na fb, tako na sve promjene se naviknemo tako cemo i na timeline
 
Meni licno,timeline je bolji od starog izgleda face-a...ali sve je stvar navike! Za 5-6 dana ces nauciti,kako sta!Skoro,pa sve isto!
 
Član
pomiri se s tim, sakrij sve s profila sto ne zelis da drugi vide prije nego sto objavis timeline i mirna bosna :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top