Vr6

Vr6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
normalno da je moguce,dosta posla,....prepravki malo....ali moze a i cijena je fina ;)

negdje sam gledao cijeli projekat kako je neki ubacivao i sta je sve radjeno , potrazim pa ako nadjem posaljem ti link ;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
jeftino mi nesto taj motor,mislim da vrijedi puno vise,sto je neko gore rekao,uzmi ga,pa makar ga nikad ne ugradio,,vozaj ga po garazi makar:lol::lol::lol::lol:

Pratim tvoje postove vec duze vremena i primjetio sam da samo bezveze lupas i nadovezujes se na druge heh...;)


Taj motor za 500eur nije jeftin.. Jeftin VR je 500-600KM a za 1000KM mora biti u odlicnom stanju.. Nije 1.8T ili v6 iz 4-ke pa da je jeftin za 1000km..
 
Član
U potpunosti se slazem motor nije ni malo jeftin,tako mu se cijene i krecu u zavisnosti od njegovoga stanja,za te pare trebe da bude vise nego dobar.Ipak su to motori kojiu su stari 15-20 godina. :icon_twisted:
Nije ni taj motor nesto dok mu ne lupis kakvu turbinicuda vidis onda zla :D
 
Ljudi motor je sa menjacem(automatskim) i svim kompijuterima i instalacijom..ja se ne razumem bas u cene takvih motora ali ja mislim da owo nije skupo..motor je inace iz bore 2001god,2.8...150kw...mada ja sam na netu trazio i nema 2.8-150kw...
 
Član
Ovako druze to nije VR6,to je motor V6 koji se isto ubacivao i golfa IV 204 ps 24 V,mi smo svi otisli na VR6 iz serije golf III 2.8 .To onda definitivno nije skupo uzimaj to
 
Član
hehehehehehe pa u biti ti je to isto sest klipova i jedan i drugi koliko znam razlika je sto ovaj stariji model ima 12 V a taj noviji 24 V.Ako on ima 150 kw i ako je sve fabrika na njemu to je taj noviji model
 
Legend
vr6 i V6 su dva razlicita pojma,imaju isto cilindara al potpuno razlicita koncepcija,uzmi ga druze,nije to puno para,ako je u kompletu;)
 
Član
mislim da je v6 vw ista koncepcija ka vr6 jer nisu i dalje sa 2 glave nego je v konfiguracija sa jednom glavom samo su odustali od naziva vr6 ako nisam u pravu nek me neko ispravi inace ljecim opele nisam doktor za vw:cool:
 
Član
error_xp je napisao(la):
iso bi ko munja kad bi stavio u keca vr6 jbg jeste da je malo skup motor i stariji je .

Jesi ti uopste procitao temu, ili samo lupetas:icon_question: Vidis da je momak nasao relativno nov motor:cool: Da imam znanja, para, volje,... Uzeo bih bez razmisljanja:cool:
 
Legend
sreto je napisao(la):
mislim da je v6 vw ista koncepcija ka vr6 jer nisu i dalje sa 2 glave nego je v konfiguracija sa jednom glavom samo su odustali od naziva vr6 ako nisam u pravu nek me neko ispravi inace ljecim opele nisam doktor za vw:cool:

ma dobro i ja malo pretjerujem ali evo razlike
vr6

v6
 
Član
ovaj vr6 motor je stvarno zanimljiv,velika kubikaza a nije velik i jedna glava nije kao v motori sirok.......:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top