Vr6

Vr6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
vr6 oznaka se moze grubo prevesti kao konstrukcija motora zasnovana na elementima V motora i rednog motora od 6 cilindara,znaci nije ni klasicni V motor a ni redni.
Noviji motor, nasljednik vr6,ugradjivan u golfa mk 4,boru itd.,je isti motor kao i vr6 samo sa 24ventila i nosi oznaku V6.

Razlog izostavljanja slova " R" je marketinski trik vw
 
nznm ni ja sta da radim sad...plasim se da ako pocnem necu srediti auto do leta posle necu imati sta da wozim,a verujem da mi treba brdo para za to...a ispala mi jos jedna kombinacija,golf mk1 sa prosirenim krilima(prednja i zadnja),duboki branici od kabria mk1,farovi angels eyes,sparco osiguraci,enterijer od golfa mk2 gti,motor 1.6 benzinac karburator,na bg table nije registrovan,cena je 300e nije fixna...sta mislite o tome...
 
Član
radio sam slican projekt....sa trabantom.....ubacivao motor od 5 cilindara....(pokusao)al onda je trebalo ovo trebalo ono.........preskupo..al vjerovatno je lakse sa golfom...mozda da je dvica bilo bi bolje!ako ces vec kupovat dvicu ko sto ti je predlozio onaj lik!
 
Koliko moze kostat komplet VR6 motor sa mjenjacem i kompjuterom,naravno polovan,a da je dobar,ako ima takav:lol:?
 
Član
Motor, mjenjac, struja, hladnjak, oko 1000KM, u dobrom stanju.. Ima i onih leseva od 500 pa na gore..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top