VR6 Turbo CORRADO

VR6 Turbo CORRADO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
fin korado.svaka čast.nije mi samo jasna jedna stvar.kako ćeš tih 400 i nešto konja prenjeti na cestu samo s prednjim pogonom.koliko znam maksimum je 230-240 za prednji pogon,i to kod novijih auta:icon_eek:
 
ZELA GTI je napisao(la):
fin korado.svaka čast.nije mi samo jasna jedna stvar.kako ćeš tih 400 i nešto konja prenjeti na cestu samo s prednjim pogonom.koliko znam maksimum je 230-240 za prednji pogon,i to kod novijih auta:icon_eek:

- SPEC Stage 3+ Kuplung
 
Legend
nema se sta kritikovovati u ovom projektu , kako si do sad radio , budes li do kraja ovako dobro, bice stvarno perfektan primjerak ;)
 
Član
ebaystyler je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
fin korado.svaka čast.nije mi samo jasna jedna stvar.kako ćeš tih 400 i nešto konja prenjeti na cestu samo s prednjim pogonom.koliko znam maksimum je 230-240 za prednji pogon,i to kod novijih auta:icon_eek:

- SPEC Stage 3+ Kuplung

ali je pogon svejedno na prednje točkove????biti će im pomalo teško držati 450 konja,skretati,kočiti...da bar još imaju 2 točka:icon_smile:
 
Član
Auto ima tvornicke klipove??

I ovu snagu, jesi to izmjerio il predpostavljas da ima toliko??

Fin projekat svakako, ozbiljan :icon_biggrin:
 
Član
Kume svaka cast na autu, extra odrađeno, ne mogu zamisliti kako to duva na 1.5bari, a kako li tek ide...
Ocu te pitati jesu ono na njemu pri pocetku projekta bile BBS-ice LM ili neka replika na taj kalup, i sta je sa njima, gdje su zavrsile, da nisu na prodaju i slicno*? :D
 
ima orginalne VR6 klipove i ti klipovi duraju do 500 konja bez problema,
mjeren je na 1,5 bar odprilike 450 ks (447,8ks) kad nadjem papir slikat cu


a felge su otisle davni dana,
 
Početnik
Super uradjeno ! Lijepo je vidjeti kad neko slaze auto po propisu ;)
Sta si radio sa elektronikom ? Jesil zadrzao fabricki ECU ili si stavio neki standalone ?
 
Član
bolestttt i gotovo prejak je sretno s njim cuvaj ga i "vozi polako" :lol: :lol: :lol::lol::lol: :lol::lol::lol: :lol::lol::lol:
 
Član
hm sta rec odlican predobro slozen auto....sta je u ovom drugom corradu...isto vr turbo...mislim da sam vidio negdje na netuu...respect ko kuca za auto
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top