VR6 GOLF za street racing?

VR6 GOLF za street racing?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ajmo recite mi kakvi su ovi za trkanje
jel imo iko VR6 mozda za 1/4? trebal puno ulaganja.. da bude okej za trke ?
kontam da uzmem jednu tricu
naso sam jeftino

kolka ima je snaga.. mrsko mi da trazim tamo :D

naso sam ovaj
http://toronto.kijiji.ca/c-cars-vehicles-cars-trucks-1999-Volkswagen-GTI-VR6-DE-W0QQAdIdZ230673434

al ovaj mi je nekako ljepsi :icon_smile:

http://toronto.kijiji.ca/c-cars-vehicles-cars-trucks-1997-Volkswagen-GTI-VR6-Hatchback-W0QQAdIdZ228592402

210.000 km? puno il? :icon_question:

hvala unaprijed :icon_smile::cool:
 
Za trke...hmmmm,s obzirom kakvi se strojevi voze po SAD-u...s njim i nisi neki racer!:-D Osim,ako ulozis malo vise love...ima da leti!:-D
A po meni je ljepsi prvi...a
VR6 ti ima 174 KS - 2.8
a imas i 2.9 syncro 190 ks-ps!
 
Član
ma znam da ima...al necu vise civica :D

ovo hocu jer to nema niko pa da budem jedini...(ima al rijetko se vidi na cesti)

jbga jos cu da razmislim... moram vidit kolko je osiguranje na ovo cudo :icon_confused:
 
Član
Gtr_R35 je napisao(la):
ma znam da ima...al necu vise civica :D

ovo hocu jer to nema niko pa da budem jedini...(ima al rijetko se vidi na cesti)

jbga jos cu da razmislim... moram vidit kolko je osiguranje na ovo cudo :icon_confused:

pa posto nema niko trebao bi dobro razmisliti.....:icon_question: zasto nema niko...

gaga je napisao(la):
Golf VR6 bez turba je samo masina za usisavanje goriva ;)

;) a onda su mu odsjekli jedan cilindar i napravili V5 a niko ne znam zasto :icon_eek:
 
Član
pa zato sto ovi ljudi ovde ne znaju :D:D

a import peoples se furaju na vtec i ta sranja :lol:

174+hp nije lose ako je bez turba :icon_rolleyes:
 
Član
dobar je ovaj crni... jos ga nacuniraj za to ti trebaju samo pare a ima potencijala:D
i idi se goni :)

jesi kontao na eclipse ili nesto slicno?
 
Član
Vecina motora je dobra za race samo je pitanje koliko si finansijski jak da od njih napravis nesto.. Sa stock VR-om mozes ici na race u USA al kao gledaoc :) a vec ako imas 5000-10.000 usd viska moglo bi se nesto solidno napraviti..

VR kao VR ima potencijala..
 
Član
ma ovo je samo jos jedan supljak... klinac ( vjerovatno) kojem je dosadno pa ispituje onako bezveze... za USA ti treba mnogo jace od stock VR-a ... sumnjam da imas i da planiras ulagati desetine hiljada u motor... NHF ;)
 
Član
sub3r je napisao(la):
ma ovo je samo jos jedan supljak... klinac ( vjerovatno) kojem je dosadno pa ispituje onako bezveze... za USA ti treba mnogo jace od stock VR-a ... sumnjam da imas i da planiras ulagati desetine hiljada u motor... NHF ;)

zasto bi bio supljak 'klinac'...ako to voli sigurno da tamo moze lako zaraditi da si udovolji...covjek pita pa ako se nadje tu ok, ako ne bar ce znati....

gtr samo ti furaj sta volis, ako si spreman raditi tamo i da ti prioritet bude ulaganje u street a ne u picke svakako pokusaj...

da se armin pojavio prije koju godinu kad je pocinjao vjerujem da bi ga banovali s foruma kad bi izvalio sa hoce auto od 1141 ks:cool:
 
Član
Selver
1991
2001 golf 4 TDI
volim aute, cure
i Nissan GTR & r34 pogotovu
treniram fudbal da mogu jedan dan zaigrat za Bih Repku


tu sam da naucim nesto novo ...



Toliko o VR-u. Idi, odmori malo, nemoj džaba ložiti ljude kad i sam znaš da nećeš kupiti auto, a kamoli se trkati sa njim. Malo manje loženja, naučićeš jednog dana.;)
 
Član
nemoj tako oggy.. vidis da je covjek nasao VR-a, samo jos da ga KUPI i ulozi u njega 15k i postavit ce slike :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top