Vr6 Black Devill (from kosovo)

Vr6 Black Devill (from kosovo)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jedan od najljepsih sto moje oci vidise..bilo bi super da niste obrijali steke nego stavili audijeve ali i ovako je extra.idete li sa njim na street race ?
 
Član
Kako neko napisa, perfektno je auto uradjen. Fakat za divit se, ne sjecam se da vidjeh ovako dobru dvicu nekad :)
 
Član
receno jec sve sto se moglo reci, da se i u Wolfsburgu okrecu za njim..

corrado je napisao(la):
dobar je, ali daki, imaju i hrvati skoro istog, i to već godinama, jesi čuo za low life?

iskreno ovaj je ljepsi samo sto LOW ima bolju masineriju ispod haube
 
Član
Golf 2 vr6 motor 2.9 iz korada motor je radjen na kanalima usisivacima i stavlanje bregastog povisenu temperaturu 264-260stepeni stavljanjem auspuha poseban 6-2 do zadnjeg dobosa 1 chip +17 i modifikacija na obtanjem max 7200 u/m flter za vazduh iz firme K N menjav brzine smanjen na 10km/h za svaku brzinu sint lamela 4 fles amortizira

dsc00916bi3.jpg

dsc00922lt9.jpg

img9860mo81cv0.jpg

phot0052ckh1.jpg

phot0103ig0.jpg

dsc00504ao0.jpg

dsc00512in3.jpg
 
SVAKA ČAST NEVIĐA SE OVAKVO NEŠTO SVAKI DAN GOLF JE PREMOĆAN SVE NAJBLOLJE O NJEMU ODAVNO NISAM BOLJEG VIDIO OSTO SAM BEZ TEKSTA POZDRAV KOSOVU NAJLUĐI STE
 
Član
edo_16v je napisao(la):
receno jec sve sto se moglo reci, da se i u Wolfsburgu okrecu za njim..

corrado je napisao(la):
dobar je, ali daki, imaju i hrvati skoro istog, i to već godinama, jesi čuo za low life?

iskreno ovaj je ljepsi samo sto LOW ima bolju masineriju ispod haube

Low life je takodjer pojava sam po sebi....ali ovo
...
savrseni clean look
 
Član
de bogati reci nam od cega su ovi pragovi . i zadnja hauba je za 10 plus provalite da je otvor za tablicu suzen
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top