Voznja u papucama

Voznja u papucama

Član
Sin neku noc vozio i zaustave ga radi papuca i solili mu pamet da se ne smije voziti, ja pitam par ostalih policajaca kazu da je dozvoljeno...
On ide u saobraćajnu skolu pitao 2 profesora inzinjera saobraćaja rekli mu da je dozvoljeno ali ne preporučljivo.

E sad da li sta postoji da cujem vase misljenje.
 
Član
e ovo prvi put cujem mogo bi da me povuce jedino za k***c vozim u cemu god hocu, citavo ljeto vozam u papucama kako bi samo volio da mi sta kaze
 
Član
Ne mogu kazniti za voznju u papucama, iako su japanke pored visokih potpetica najopasnija obuca za voznju i zauzimaju znacajan postotak medju mogucim uzrocima saobracajnih nezgoda.
 
Član
i ja sam cuo da se ne smije u papucama voziti tako da u papucama vozim samo kad moram i to samo krace relacije
ja licno u papucama i ne volim voziti jer mi nikako nije udobno za voziti tako da sa policijom sto se toga tice nemam problema
 
Član
Bez obzira na policiju (kazna manje vise), veoma je opasno voziti u papucama.
- teze je manipulisati pedalama
- velika opasnost za stopala u slucaju udesa.
 
BHT Ovisnik
Ne znam po zakonu,ali znam da su vijek govorili da se ne smijem u papucama voziti, bilo to papuce ili japanke. U sandalama se moze, jer je bitno da obuca fiksirana na nozi, da noga ima oslonac, tj. sandala ima za petu kaiš. E sada da li je to u zakonu ili ne, to neznam, ali znam da mi je svatko uvijek govorio da je kaznjivo. Ja po gradu vozam u japankama,ali cim idem imalo dalje preobujem u tene dok vozim i kasnije opet papuce.
 
Poslednja izmena:
Član
Smiješna država, smiješni zakoni, šta vas čudi!? Korumpiranost, iživljavanje, spletke na vrhuncu, a problem, tj. svu silu istresu na vozačima, bolje nek' se pobrinu o krađama, sve ih je više, nek' se mane gluposti...

PS. Sinoć Golf V ukraden, da nisu lopovi slučajno u papučama bili? :-D
 
Član
a018def253ec3783ba57e73a85e0bd75.jpg

Sta znaci ovaj znak?
 
Top