Voznja registrovanog automobila bez saobracajne

Voznja registrovanog automobila bez saobracajne

Član
Auto sam registrovao juce....uradio tehnicki sve...i danas kad sam otisao po papire ,iz osiguranja su mi rekli da tek sutra dodjem po saobracajnu i dali su mi samo papir od osiguranja...da li mogu sad ja ovo auto voziti iako nemam saobracajnu(imam al od prijasnjeg vlasnika i kupoprodajni ugovor).. ?
 
Član
u sarajevskom kantonu možeš voziti sa računom/potvrdom da je uplaćena registracija, a dokumenti uzeti da bi se završila registracija... kako je u tuzlanskom ne znam, ali vjerovatno je isto
 
Član
frngla je napisao(la):
u sarajevskom kantonu možeš voziti sa računom/potvrdom da je uplaćena registracija, a dokumenti uzeti da bi se završila registracija... kako je u tuzlanskom ne znam, ali vjerovatno je isto

Ahaa...a da li smijes voziti u drugi entitet sa tom potvrdom ?
 
Neposjedovanje saobracajne uzase je kazna 30 KM djabe svi papiri i dokazi o registraciji platio sam kaznu tako imao 6 dana jos regano auto i ostavio u MUP-u papire na 50 km od stanice me patrola zaustavila i provjere vezom da su kod njih papiri i opet kaznu dobio :lol::lol:
 
Član
na tk moze,ja prije 10dana reg auto vozio 7dana uz kopiju saobracajne na njoj u mupu napisano da sam predao zahtjev,rekla mi zena fino na tk mozes nece te kolege zezat,ako ces dalje negdje dodji da ti damo drugu potvrdu i cao
 
BHT Ovisnik
ja sam vozao,nisu me zaustavili ali sam vozao,samo nisam preko granice isao,da dobijem kaznu tuzio bih MUP,jer ako su oni u stanju pisati kaznu na dan il sutra dan kada ti istekne registracija kako to da onda ja isti dan kada uplatim ne dobijem sve papire,jer je u MUP-u guzva ili im padaju sistemi kao sada zadnji put pa 5 dana cekam prometnu,oni meni trebaju platiti zaostatke od dana kada sam sve uplatio
 
Bilo je vec slicnih tema, meni je takodje gospodja dala papir i rekla mi da mogu s tim voziti na prostoru Brcko DC, mislim da ne bi trebalo biti problema na nivou tog grada/opstine, ali eto vidis opet se nadje neka budala koja pise kaznu zbog gluposti....;)
 
Član
Mozda ipak da neidem...jer sam planir'o da idem prema Zvorniku,pa me mogu peglat vrlo lako... :icon_mad:
 
Član
nemojte davati pogresne informacije,
smijes ti voziti ali ako naletis na nekog koji ti nece progledati kroz prste dobices kaznu...
 
Član
smijes voziti ako te ne zaustave... ako te zaustave imaju pravo te pisati, sad je do policajca hoce li ili ne ;)
provjereno par puta :D
 
Član
sub3r je napisao(la):
smijes voziti ako te ne zaustave... ako te zaustave imaju pravo te pisati, sad je do policajca hoce li ili ne ;)
provjereno par puta :D

;)

na ovom forumu uvijek vrijedi ona "rekla kazala"
 
Top