Voznja pod uticajem alkohola do 0.3 ?

Voznja pod uticajem alkohola do 0.3 ?

Član
menjic je napisao(la):
Ja se smijem sa svima kladiti sad odma da cu pjan voziti svoje auto kuda god hocete i koliko god hocete i da necu napraviti nikakvo sranje.

A kad smo kod slika pjanih vozaca evo vam jedna od trijeznog valjda :

Ne kazem da treba voziti pjan, nego kazem da ne treba svakom dati auto i vozacku bio on pjan ili trijezan.

Rekord mi je 2.4 promila u voznom stanju, za sad :D:D:D



Neces ti ali udarice tebe neko i to trijezan a ti cas biti kriv jer si pod uticajem alkohola o on nije.
 
Član
menjic je napisao(la):
Ja se smijem sa svima kladiti sad odma da cu pjan voziti svoje auto kuda god hocete i koliko god hocete i da necu napraviti nikakvo sranje.

A kad smo kod slika pjanih vozaca evo vam jedna od trijeznog valjda :

Ne kazem da treba voziti pjan, nego kazem da ne treba svakom dati auto i vozacku bio on pjan ili trijezan.

Rekord mi je 2.4 promila u voznom stanju, za sad :D:D:D



Miki pretjerujes ga vala......sredicu da ti oduzmu vozacku :lol: Aj se probaj opkladiti da ces voziti trijezan i da neces napravit inikakvo sranje :D
 
Član
A20DTH je napisao(la):
menjic je napisao(la):
Ja se smijem sa svima kladiti sad odma da cu pjan voziti svoje auto kuda god hocete i koliko god hocete i da necu napraviti nikakvo sranje.

A kad smo kod slika pjanih vozaca evo vam jedna od trijeznog valjda :

Ne kazem da treba voziti pjan, nego kazem da ne treba svakom dati auto i vozacku bio on pjan ili trijezan.

Rekord mi je 2.4 promila u voznom stanju, za sad :D:D:D



Neces ti ali udarice tebe neko i to trijezan a ti cas biti kriv jer si pod uticajem alkohola o on nije.


;););)

Ima i toga ali i to mi se nije desilo nikad i nadam se da nece.

Ali opet nisam ja kriv sto je on mene udario iako cu pred zakonom biti ako se tako nesto desi nekad. Taj automatizam me inace nervira, kakve veze ima sto sam ja pjan ako je on mene udario ako ja to nisam izazvao ?

Razumijem da pjani ljudi uglavnom prave sranja i gluposti po putu ida generalno ne treba da se vozi pod uticajem alkohola i slazem se sa svim ali kao i svi drugi tako cu i ja ako ne ovaj onda neki drugi zakon da prekrsim sto ne mora automatski da znaci da sam ja sad kriv sto je bio zemljotres u Japanu.


Ali da ne idem u OFF bas mnogo, nemojte piti dok vozite, i ako mozete ikako nemojte voziti kad se napijete ako nista bolje je po vas novcanik.

A ne slazem se za ovo 0,0 jer se nula zarez nesto moze pojaviti a da i ne pijete alkohol onda bi platili kaznu i ostali bez vozacke svaki put kad jedete grozdjice ili jedete salatu sa malo vise sirceta ili ......

Cak i 0,3 je malo, ono 0,5 je bilo ok po meni.
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
ovi sto cugaju i sjednu za volan su sad frajeri :icon_rolleyes::icon_confused:

NE nisam to rekao nikad, nego ono sto sam napisao, ja pretjeram ponekad istina. Ali ako je alkohol toliko los po nas sto ga ne zabrane skroz, i pjan pjesak moze sranje napravit isto kao i vozaci mozda i gore.
 
Član
menjic je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
ovi sto cugaju i sjednu za volan su sad frajeri :icon_rolleyes::icon_confused:

NE nisam to rekao nikad, nego ono sto sam napisao, ja pretjeram ponekad istina. Ali ako je alkohol toliko los po nas sto ga ne zabrane skroz, i pjan pjesak moze sranje napravit isto kao i vozaci mozda i gore.

pjan pjesak moze sranje napraviti samo sebi... pjan vozac sranje moze napraviti prema puno vise osoba...
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
menjic je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
ovi sto cugaju i sjednu za volan su sad frajeri :icon_rolleyes::icon_confused:

NE nisam to rekao nikad, nego ono sto sam napisao, ja pretjeram ponekad istina. Ali ako je alkohol toliko los po nas sto ga ne zabrane skroz, i pjan pjesak moze sranje napravit isto kao i vozaci mozda i gore.

pjan pjesak moze sranje napraviti samo sebi... pjan vozac sranje moze napraviti prema puno vise osoba...

Kako samo sebi ako pjan skoci pred tvoje auto koje ti vozis trijezan, nije bas da ces se i ti dobro provesti pogotovo ako dodje do tezih povreda.

Ili ako ti pokusas da ga zaobidjes i napravis totalno trece sranje, tacno ces uspjeti objasniti organima da si zaobilazio pjanog covjeka.

Mislim ne bitno, samo hocu da kazem da sve zavisi od situacije i od konkretnog covjeka koji se nadje u toj situaciji, ima ljudi polude skroz od alkohola jebiga.
 
Član
ma ne da mi se raspravljati... udaris pijanog covjeka, tj on se baci pod auto po tvom scenariu (on pijan, ti trijezan), on sebi sranje napravio, tebi nije nista bilo... vozis pijan auto, opalis trijeznog covjeka... izvini molim te al ko je tu najebao??? ako opravdavas alkohol i volan to je tvoja stvar al sto je najgore to bude stvar i neduznih ljudi... :icon_exclaim:
 
Član
Ne opravdavam, nego sam rekao ne valja i da ja grijesim svjesno. I slozio se da pijani ljudi uglavnom prave sranja po putu ali da to bas nije tako kao sto se reklamira.

Pa izadjes li ti kad vikendom jebiga, pola kafane pijano i napolju sto auta, ko ih je dovezao ? A uglavnom svi fino dodju kuci, poneko sa kaznom ali kazem uglavnom bez otkinutih krovova i tockova i mrtvih ljudi.
 
Član
menjic je napisao(la):
Ne opravdavam, nego sam rekao ne valja i da ja grijesim svjesno. I slozio se da pijani ljudi uglavnom prave sranja po putu ali da to bas nije tako kao sto se reklamira.

Pa izadjes li ti kad vikendom jebiga, pola kafane pijano i napolju sto auta, ko ih je dovezao ? A uglavnom svi fino dodju kuci, poneko sa kaznom ali kazem uglavnom bez otkinutih krovova i tockova i mrtvih ljudi.

to stoji... raja cuga i ne razmislja... a onaj post sto sam napisao se nije odnosio na tebe vec uopsteno "ovi sto cugaju i sjednu za volan su sad frajeri :icon_rolleyes::icon_confused: " ... ovo je nekako problem jer slusao sam par puta price kao on se napio jedva hoda, zaustavila ga policija, on ih poslo u PM itd itd... realnost je da 70 % raje cuga... uglavnom odosmo mi u off... :icon_exclaim:
 
Član
Iskreno zadnjih par godina kad god izadjem u grad, vratim se kuci pjan ili polupjan ( dovoljno za kazne ).
Nisam nijedan sudar imo, nije me nijednom policija zaustavila.
Mislim ako znas da si popio valjda je neka logika da kuci ides lagano do 50 Km/h jedino sto ti se moze desit jeste
da te murija zaustavi i napise kaznu a ako ludujes prvo mozes nekog ubit, mozes se polupat, ako si vec zajebo pa pio
barem budi pametan toliko da krenes kuci laganim gasom.... sto u vecini slucajeva nije tako i imamo ovakve strasne udese.
 
Član
imam vozacku 6,7 mjeseci..kad vozim ne pijem alkohol i nemam namjeru u buduce , necu radi sebe , roditelja i drugog naroda , alkohol i volan dobitna kombinacija za fasovat , ubit nekog neduznog radi cega ?? radi 8,9 piva sto cu zdrmat na silu

ON topic prof. vozaci i pocetnici ne smiju imat kapi alkohola , ovi ajmo rec iskusniji vozaci putnickih automobila do 0.3
 
Član
E da mi je samo znati kako sam sinoć auto čitavo dovezao kući, POOOOOOJMA NEMAM!!! Sad imam jedno 2.5 promila i baš mi je fino. Vi bezalkoholičari ne popujte, pun mi vas je, kao da mi nismo svjesni šta radimo ako pijemo.
 
Član
ja sinoc izlazim kao i obicno do diskoteke 120-140 trijezan , vracam se 'malo' pijan, vozim 50-60 lagano iza nekog lika....
i tako svi se vole voziti sa mnom vise kada sam pijan nego kad sam trijezan , jest da budem taman za kazne al nece da zaustave, nije do mene ;)

iako stoji ta da pijan cojk sorije reaguje nego trijezan, ali ako znas da si popio usporis voznju proporcionalno broju popijenih piva (brzina kretanja trijeznog cojka/broj piva x 5= brzina kretanja pijanog cojka), pa racunajte :D :lol:

normala salu na stranu, ko moze da ne pije, neka ne pije, bolje je ...ili ako pijete, pijte umjereno , jer kad pijes umjereno mos popit koliko hos ;)
 
Top