voznja nakon davanja krvi?

voznja nakon davanja krvi?

Član
sutra bi trebao darivati krv.. pa ako ima neko upucen, smijem li voziti nakon toga, smijem li imati neke fizicke napore? hvala
 
Član
preporucljivo je da odmoris par sati, sok od borovnice i malo odmora ti nece biti na odmet...
mozes ti voziti, al sto je sigurno, sigurno je ;)
 

LSD

Član
vozi slobodno...ali prvi dan izbaci jace fizicke aktivnosti kao sto su SEX....no to ce ti reci one TETE u zavodu za transfuziju
 
Član
LSD je napisao(la):
vozi slobodno...ali prvi dan izbaci jace fizicke aktivnosti kao sto su SEX....no to ce ti reci one TETE u zavodu za transfuziju

ma dobro mogu ja i drugom rukom... :lol:

ma i ja kontam da mogu voziti, al opet red je pitati..ebes iznenadjenja :icon_biggrin::icon_smile:
 
Član
ma ajd šta fali se malo onesvijesti :D;)

probudiš se pred kućom, fino parkirao čak i auto ugasio...:D:lol::123:
 

LSD

Član
mozes slobdno....ako budes imao kakvih problema vezano za ravnotezu odma se vracaj i objasni o cemu se radi :p

nego mogla se kakva akcija davanja krvi organizovati na forumu..bar mi "tuzlaci"
 
Član
ti LSD mozes jedino alkohol darivati:D nema kod tebe krvi u venama...

a treba sta organizovati, ako ne mozemo pare, valjda mozemo krv darivati... i nekome zivot spasiti
 
Član
Evo ja danas davao krv,nisam ništa jeo do davanja krvi koja je bila oko podne,poslje odmah sjeo u auto,večeras popio koje pivce...Evo me,živ i zdrav;)Dobro je malo pustiti krvi,čovjek se odmah bolje osjeća
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Evo ja danas davao krv,nisam ništa jeo do davanja krvi koja je bila oko podne,poslje odmah sjeo u auto,večeras popio koje pivce...Evo me,živ i zdrav;)Dobro je malo pustiti krvi,čovjek se odmah bolje osjeća

Jos bolje zaliti pivom kasnije.;)
 
Član
Ja redovno dajem krv,i poslije 10-15 min vozim redovno, cak sam i motor vozio, nikakvih problema nisam imao. Cak sam imao i fizickih aktivnosti :)
 
Član
isto tako redovni sam davatelj krvi i uvjek poslije žvaknem tepsiju bureka ili 20 ćevapa plus par piva u pola kila :) idma se osjecam ko da mogu opet na transfuziju pun energije :)
 
Član
ma i ja sam odma poslije jeo i to dobroo... sljedecih par dana se moze jesti nenormalno :icon_biggrin:
a lijepo se covjek osjeca nakon sto je dao krv;)
 
Top