vozdrica i od mene

vozdrica i od mene

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja sam promjenio auta o ti carapa a niakakv problem nije da pitamo bilo koga u naselju, samo sto mi te zao sto ces ispasti smjesan, evo da pitamo cupu sta on misli?
 
Član
Alden_SA je napisao(la):
motor je vec doradzen i nisam ja to radio niti mjerio, momak koji ga je uvezao me je dao takve podatke i ja samo kazem sta znam o njemu, a okane dobro znas sto se tice voznje i auta da ti mogu biti instruktor a to ce potvrditi mnogi iz olimpijskog.

sta se ba pravdas zalibo te briga sta drugi pricaju. fiat bravo/brava 1.6 16V 105KS, 1.6 16V GT 115KS, 1.8 16V 130KS, 1.8 16v GT ako sam dobro cuo od lika iz fiata oko 145 ili 150KS i 2.0 20V preko 150KS e taj podatak neznam za sigurno.

Kod tebe je 1.8 16V sad ne znam jel GT ili obicni jos ako ima prerade moze imati 134 ili 135kS ako nema i vise.

PS: pusti ba suplje price

@ Nelle_G  nemoj se ti sta uvrijediti ali tako je

podaci za fiat preuzeti sa stranice fiatisti.hr i crofiat.com
 
Član
Alden_SA je napisao(la):
ja sam promjenio auta o ti carapa a niakakv problem nije da pitamo bilo koga u naselju, samo sto mi te zao sto ces ispasti smjesan, evo da pitamo cupu sta on misli?

Ja mislim da tvoj Fiat nema toliko konja jer kada sam te pitao za saobracajnu nisi je htjeo pokazati,i govorio si da Peka ima 3konja vise to svvi u naselju znaju neznam kako si mogao uporediti onaj "Bolid" Pekin sa svojim Fiatom...I ja koliko se sjecam pisalo je 1.6 16V na tvom Fiatu......Ako mislis da ja samo to kazem izadi u naselje pa pitaj ljude sta misle...
 
Administrator
VR6 je napisao(la):
Alden_SA je napisao(la):
ja sam promjenio auta o ti carapa a niakakv problem nije da pitamo bilo koga u naselju, samo sto mi te zao sto ces ispasti smjesan, evo da pitamo cupu sta on misli?

Ja mislim da tvoj Fiat nema toliko konja jer kada sam te pitao za saobracajnu nisi je htjeo pokazati,i govorio si da Peka ima 3konja vise to svvi u naselju znaju neznam kako si mogao uporediti onaj "Bolid" Pekin sa svojim Fiatom...I ja koliko se sjecam pisalo je 1.6 16V na tvom Fiatu......Ako mislis da ja samo to kazem izadi u naselje pa pitaj ljude sta misle...

moj Maslo izofira te Cupo :D
 
Član
nismo je napisao(la):
VR6 je napisao(la):
Alden_SA je napisao(la):
ja sam promjenio auta o ti carapa a niakakv problem nije da pitamo bilo koga u naselju, samo sto mi te zao sto ces ispasti smjesan, evo da pitamo cupu sta on misli?

Ja mislim da tvoj Fiat nema toliko konja jer kada sam te pitao za saobracajnu nisi je htjeo pokazati,i govorio si da Peka ima 3konja vise to svvi u naselju znaju neznam kako si mogao uporediti onaj "Bolid" Pekin sa svojim Fiatom...I ja koliko se sjecam pisalo je 1.6 16V na tvom Fiatu......Ako mislis da ja samo to kazem izadi u naselje pa pitaj ljude sta misle...

moj Maslo izofira te Cupo :D

hahahahahahahahhehehehehehehehah


hehehehe
hehehehe
 
Član
cupu je rekao za auto a ne ko je bolji vozac a to kad bi bio bolji od mene okan, ja nikad vise nebih sjeo da vozim. a kod mene je 1,8 16v obicni, nisam sam ja provjeravao snagu, samo znam sta mi je receno, a kad sam uzimao nagovarali su me da uzmem 1,6 i mozda su bili u pravu, mala je razlika u snazi a velika u potrosnji.
 
Član
Alden_SA je napisao(la):
cupu je rekao za auto a ne ko je bolji vozac a to kad bi bio bolji od mene okan, ja nikad vise nebih sjeo da vozim. a kod mene je 1,8 16v obicni, nisam sam ja provjeravao snagu, samo znam sta mi je receno, a kad sam uzimao nagovarali su me da uzmem 1,6 i mozda su bili u pravu, mala je razlika u snazi a velika u potrosnji.

Neznam ja koje od vas dvojice bolji vozac,a za tu snagu valjda znas koliko ti pise na Saobracajnoj Snaga Motora...I nemoj misliti da ti JA samo govorim za auto nego svi u naselju MOJMILO!!!
 
Član
VR6 je napisao(la):
Alden_SA je napisao(la):
cupu je rekao za auto a ne ko je bolji vozac a to kad bi bio bolji od mene okan, ja nikad vise nebih sjeo da vozim. a kod mene je 1,8 16v obicni, nisam sam ja provjeravao snagu, samo znam sta mi je receno, a kad sam uzimao nagovarali su me da uzmem 1,6 i mozda su bili u pravu, mala je razlika u snazi a velika u potrosnji.

Neznam ja koje od vas dvojice bolji vozac,a za tu snagu valjda znas koliko ti pise na Saobracajnoj Snaga Motora...I nemoj misliti da ti JA samo govorim za auto nego svi u naselju MOJMILO!!!

heheheh.... ja vala i to imas saobracajnu i ti slusas neke tamo sa strane..ccc
hajd da je nemas pa hajd rekli ti da imas 200KS pa povjerovo al tako..ccc :icon_eek::lol:;)
 
Član
na saobracajnoj pise fabricka snaga ne ako je dorađivan, u ostalom sto da se zamaram svama dvojicom, kad cupo jedno prica na netu a drugo kad se vidimo. sve ce se vidjeti na drumu
 
Član
Alden_SA je napisao(la):
na saobracajnoj pise fabricka snaga ne ako je dorađivan, u ostalom sto da se zamaram svama dvojicom, kad cupo jedno prica na netu a drugo kad se vidimo. sve ce se vidjeti na drumu

Maslo nemoj da pricas uvijek si se furo na to svoje auto i kada si imao "Kadeta" govorio si od Astre motor u njemu...
Ako mislis da ti JA samo nes pricam pitaj i ostale pocni od one djece pa do stariji momaka...Maslo boli me briga i za tebe i za tvoje auto:icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top