vozdrica i od mene

vozdrica i od mene

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozz ja sam Alden, rodzen i zivim u Sarajevu... poznajem dosta clanova foruma, "neki" su mi i prijatelji (komsije)... E sad sam i ja ovdje, sto znaci.... bude li mi sta trebalo, da znam kome se obratit :)
Vozim FIAT Bravo 1.8 16v, 134 hp, Malo je doradzen, uskoro jos! full oprema ... muzika: sony dvd, explode voofer 1500w itd ;)

PS: nadam se da mi nece te zamjerit sto sam vas jednom "otjerao" ispred interexa, na Pofalicima... radim u ALARM WEST ... druzba je druzba - sluzba je sluzba

ovo je slika od mog bibija prije... a trenutno je u garazi na dodatnim radovima.. estetika , pojacanje motora itd ;)

 
Član
DD i ostani aktiva. nemoj se sta naljutit, a ja bi tu mrezu ofarbao u boji auta ili crno to ti je moje misljenje
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
DD i ostani aktiva. nemoj se sta naljutit, a ja bi tu mrezu ofarbao u boji auta ili crno to ti je moje misljenje

ova mreza je privremeno bila siva, kasnije je ofarbana u crno ali sam dohakao cijeloj karambolci. sad se cijelo auto radi pa ce mo vidjeti sta ce ispasti.
 

MyX

Član
Welcome, nadam se da ti nece trebati pomoc, odnosno da neces imati problema sa autom, ali u slucaju da ne daj Boze dodje do toga tu smo, uzivaj
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top