vozdra

vozdra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma ja sam znao odma da laze,zato sam mu i trazio jos koju sliku da stavi, on kaze da se
trenutno farba maska, mreza branika, komplet retrovizori, steke sve u boju auta.
 
Član
core2sa je napisao(la):
Evo ga jos jedan lazov na forumu... :) ucinilo mi se malo da zanosis pa sam morao provjeriti... ovo je slika sa ebay-a, a ti si jos jedan u nizu nafuranih lazova koji vjerovatno vozi tutu. Ovo za sliku sa ebay-a je jako prosto, mogu pogledati svi, a evo kako, otvorite sliku ovu i spasite je negdje, desktop ili bilo gdje. Po tom, otvorite tu istu sliku, ali sa nekim tekst editorom, npr notepad ili slicno, i na pocetku fajla fino cete vidjeti nesto ovako:

Ř˙ŕ JFIF  H H ˙ţ .Processed By eBay with ImageMagick, R1.0.M2b˙Ű

toliko o tvojim mercedesima, audijima S i ostalom...

Zaboravio si BMW-a osmaka! :icon_mad:
 
Član
core2sa je napisao(la):
Evo ga jos jedan lazov na forumu... :) ucinilo mi se malo da zanosis pa sam morao provjeriti... ovo je slika sa ebay-a, a ti si jos jedan u nizu nafuranih lazova koji vjerovatno vozi tutu. Ovo za sliku sa ebay-a je jako prosto, mogu pogledati svi, a evo kako, otvorite sliku ovu i spasite je negdje, desktop ili bilo gdje. Po tom, otvorite tu istu sliku, ali sa nekim tekst editorom, npr notepad ili slicno, i na pocetku fajla fino cete vidjeti nesto ovako:

Ř˙ŕ JFIF  H H ˙ţ .Processed By eBay with ImageMagick, R1.0.M2b˙Ű

toliko o tvojim mercedesima, audijima S i ostalom...

kao prvo slika nije sa ebay nego sa mobile skinuta kad sam kupio auto .
Posto sam odlucio prodavat auto jer imam drugo u planu nisam stavljao nove. imate slike na autopijaca ba pa vidite da sam farbao steke,masku, retrovizore i ostalo.
 
Član
Jeli ovo slucajno bio tvoj S8 na parkingu pored moje F117-ke?

112_0611_02wm2007_audi_s8side_1024.jpg
 
Član
Kakvi ste vi ljudi odmah lazov, vaki, naki pitajte sve ce vam biti objasnjeno. bmw-a 540 sam prodao u sarajevo momak drzi buregdzinicu ELMA
 
Član
A jest kad sam ja isao u rikverc :p

Hajde povjerovat cemo ti kad vidimo slike, kriv si dok ne dokazes suprotno :)
 
Član
nemam ja sta dokazivat bit ce slike. ako ima neko sa sokoca zna koji je s8 plavi tamna stakla bež koža. do jaja auto
 
Član
I ja sam prodao proslo auto Esku iz Sarajeva, ma znate ga Esad Omerbašić, ako ne vjerujete, pitajte ga, vlasnik ahydron gradjenja, u pitanju je jedan lamborghini gallardo...
 
Član
pa gdje su te slike, jel to trazis nekog sa ML-om da g auslikas... ?

hajd ovako molim te, da nam dokazes da smo svi u krivu, uslikaj i saobracajnu usput od auta :)
 
Član
V8-POWER je napisao(la):
core2sa  de provjeri da nisu i ove slike sa ebay-a

ove nisu sa ebay-a al ovo auto i ono sto je bilo na slici u prvom tvom postu na pocetku teme, koju si naravno obrisao, nisu iste :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top