Vozdra mala raja!!

Vozdra mala raja!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zovem se Mirza zivim u Zenici. Vozim Golfa mk2 TD 90god. Inace od djetinjstva automobili su mi opsesija :icon_biggrin:

Sto se tice Golfa na njemu se stalno nesto mjena i prosao je razne faze tunninga,

Sa opremom nije nesto! Sve sto posjeduje licno sam ugradio a neke stvari i licno i napravio!

Sve je pocelo ovako!



Klasika! Zakucan na pod, 15" felne, maska bez znaka i to je to!

Pa je onda doslo drugo vrijeme!



Nove felne, klasik amortizeri (dovraga oni su pretvrdi), novi branici, tamna stakla, Remus auspuh s dvostrukim zavrsetcima.

Nemogu se sad sjetit sta je sve bilo ugradjeno na auto, ali mogu reci da je u prtljazniku cijelo vrijeme Extrem Sound System. Nek se daleko cuje!

Sada je golf potpuno drugaciji, malo zapusten, na zimskim gumama, od neki dan udaren u zadnja vrata, al jos uvijek postoje neke stvari koje ga izdvajaju od ostalih golfova!

Kao Custom Made Angel Eyes. ;)


Ali sad ce lijepo vrijeme, sad ce golf ponovo da procvjeta ;)
 
Početnik
pozdravw i dobro nam dosao...fin golf,zeza li te murija za folije,mene samo to sad zanima
 
Član
Pozdrav i dobro dosao! Nije los golfic, radi se na njemu fino! Samo naprijed! Sretno!
 
Član
Oggy je napisao(la):
pozdravw i dobro nam dosao...fin golf,zeza li te murija za folije,mene samo to sad zanima

Nikad nista! Obisao sam BiH, zaustavljali su me 100 puta al mi nikad niko nije spomenuo folije cak ni na granici. 3 god oidem u HR normala!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top