Vozaču sa 203 prekršaja oduzet automobil

Vozaču sa 203 prekršaja oduzet automobil

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mene su jednom zaustavili na bajku sto nisam imao kacigu...ja im samo rekao : "Ne da mi mama da nosim kacigu,bude mi glava teska." :icon_smile:
 
a golemo znaci i da kroz naselje proletis 250 opet placas 100 km kazne....a ovaj lik sto mu je oduzeto auto (majkin golf III) je nakupio prekrsaja u iznosu od preko 20 000 km! trebaju mu bar 2-3 golfa da to plati :D
 
Član
trizex je napisao(la):
edoze je napisao(la):
treba poduplat kazne!

Nidje veze.

po cemu si zakljucio da je nigdje veze?po broju saobracajnih prekrsaja mozda?stvar je,da sto ces vise ispastat za nesto,na bilo koji nacin,vise se premisljas hoces li to uradit...banalan primjer,da je kazna prolaska kroz crveno 50KM il oduzimanje vozacke,tebi bi svejedno bilo:icon_rolleyes:
 
Početnik
boskan.GSI je napisao(la):
a golemo znaci i da kroz naselje proletis 250 opet placas 100 km kazne....a ovaj lik sto mu je oduzeto auto (majkin golf III) je nakupio prekrsaja u iznosu od preko 20 000 km! trebaju mu bar 2-3 golfa da to plati :D

koliko ja znam da je oko 25.200 ili 25.300 km u pitanju
Denis lud ko struja haha
 
Član
TDI_full_power je napisao(la):
boskan.GSI je napisao(la):
a golemo znaci i da kroz naselje proletis 250 opet placas 100 km kazne....a ovaj lik sto mu je oduzeto auto (majkin golf III) je nakupio prekrsaja u iznosu od preko 20 000 km! trebaju mu bar 2-3 golfa da to plati :D

koliko ja znam da je oko 25.200 ili 25.300 km u pitanju
Denis lud ko struja haha

ma ja nek je on lud to je najvaznije :D
 
Član
adi6 je napisao(la):
_JokeR_ je napisao(la):
sve uredu sve ok al da me kazne sto nemam kacige dok se vozam na biciklu pa smjesno :icon_rolleyes:

ma samo neki idiotski zakoni da bi dosli do para kaciga pojas i tako ti zakoni sta njih boli k.... sto ja rizikujem svoj zivot dok ne dovodim u opasnost druge


glupo razmisljanje drug ;) tako sam i ja mislio dok nisam imao manju nesrecu i samim tim sto nisam imao pojas doveo u opasnost suvozaca.Dakle moglo mi se desiti nesto gore i samim tim sto ja nisam vezan mogao sam ugariti glavom i izgubiti svijest i ugroziti saputnike.Nemam nista protiv kad si sam i ne vezes pojas ali ne treba dovoditi druge u opasnost kad su s tobom u automobilu.Razmisli malo ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top