VOZAČKA,SAOBRACAJNA I LIČNA !

VOZAČKA,SAOBRACAJNA I LIČNA !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eh ovako danas bio na bazenu....i doso kuci proso tonu policije dok sam se vratio...
I veceras napolju..vidje policija stoji..i imam obicaj uvjek da provjerim jesull dokumenti uz mene...a nosim ih u torbici.....

Izgleda da sam izgubio danas na kupanju :icon_sad: i tek sad skontao da mi nema dokumentata...

eh ovako....
posto je vikend nista ne radi ......

jell imo ko susretanja sa policijom a da je izgubio dokumenta?
Sta je procedura ovo dana...

jer do ponedjeljka necu moc nista da uradim...Jer tek u ponedjeljak moram da ponesem zahtjeve za novu vozacku,saobracajnu i licnu kartu...

dall mogu da vozim s tim papirima koje cu dobiti u ponedljeljak !?
 
ja sam jednom zaboravio vozacku,ma joj isfuro se totalno pred murijom...
i nista rekao mu da zove centralu i provjeri ak mi ne vjeruje...
sreca bio je neki dobrica,pa me pustio :icon_smile:
ali mi je na kraju rekao da postoji zakon za ne nosenje dokumenata,znaci bez obzira sto imas,moras imati kod sebe...
najbolje da das oglas na neku radio stanicu,a za to vozanje pitaj nekog policajca :icon_rolleyes:
 
Član
Mozda ti dadnu neku potvrdu pa sa tim mozes vozit ali je procedura zafrkana. Probaj nekako pronaci torbu.
 
Član
black_devil je napisao(la):
kad te zaustavi policija a nemas dokumenata mislim da je kazna 40km

ja dokumenta nisam nigdje zaboravio...nego sam izgubio:icon_twisted:...a kad se zaborave dokumenta...onda je kazna..ali neznam za ovo ...ajde znal ko tacno sta i kako ;);)
 
Član
policajca ne zanima jesi ti izgubio,bacio,zaboravio,on tiu trazi vozacku i saobracajnu(ako je saobracajac)
kazna je 30-40KM
ja vec skoro mjesec ne mogu napravit licnu,istekla mi,a crko CIPSov sistem:icon_mad::icon_mad:
ako imas pasos ponesi to uz sebe kad krenes negdje i reci da si izgubio,bar ak si pjeske,jer moras imat dokument sa slikom ako si punoljetan
 
Član
edoze je napisao(la):
policajca ne zanima jesi ti izgubio,bacio,zaboravio,on tiu trazi vozacku i saobracajnu(ako je saobracajac)
kazna je 30-40KM
ja vec skoro mjesec ne mogu napravit licnu,istekla mi,a crko CIPSov sistem:icon_mad::icon_mad:
ako imas pasos ponesi to uz sebe kad krenes negdje i reci da si izgubio,bar ak si pjeske,jer moras imat dokument sa slikom ako si punoljetan

nikad pljeske:lol:
a vidicu sutra cu zvat neke ljude u MUP-u...mogu li dobiti kakav papir od njih da sam izgubio dokumenta...ili nesto slicno..jer jbg valja na posho i tak...uvjek u autu..:icon_rolleyes:
 
Član
edoze je napisao(la):
policajca ne zanima jesi ti izgubio,bacio,zaboravio,on tiu trazi vozacku i saobracajnu(ako je saobracajac)
kazna je 30-40KM
ja vec skoro mjesec ne mogu napravit licnu,istekla mi,a crko CIPSov sistem:icon_mad::icon_mad:
ako imas pasos ponesi to uz sebe kad krenes negdje i reci da si izgubio,bar ak si pjeske,jer moras imat dokument sa slikom ako si punoljetan


Nacekat ces se ti za tu licnu,bas kao i ja za svoju vozacku..Svaki dan ih zovem glupi sistem nikako da proradi....
 
Član
:icon_mad::icon_mad: ja 18 jedva doceko sve lina ovo ono madrak supci jedni namjerno uzeli da rade sad na ljeto kad narod oce na odmore koji su to poganceri uzeli sad lafo pada sistem samo da ne bi radili :icon_mad::icon_mad::icon_mad:

PS: ja mislim da mozes dobiti neki papir u mupu koji kaze da treba da podnes zahtjev jer si izgubio dokumente drugu mi se isto desilo ;)
 
Član
Ja nemam ni licnu, ni vozacku, ni pasos, saobracajnu da ne pominjem..... jedino imam zdrastvenu knjizicu, izlizanu i bez slike, a ni to ne nosim.....
 
Član
boli me cosak,imam vozacku,imam pasos,mogu gdje hocu:lol:
a i kad sam vadio i vozacku a i licnu prvi put,sistem nije radio
sreca pa mi je psota skoro pred zgradom,krenem negdje,odem,vidim radi li i lagano se naljutim:icon_mad:
:icon_smile::icon_smile:
 
edoze je napisao(la):
boli me cosak,imam vozacku,imam pasos,mogu gdje hocu:lol:
a i kad sam vadio i vozacku a i licnu prvi put,sistem nije radio
sreca pa mi je psota skoro pred zgradom,krenem negdje,odem,vidim radi li i lagano se naljutim:icon_mad:
:icon_smile::icon_smile:


edo,nemoj to 2 puta reci...
drug mi je prije 4-5 dana htio u hrvatsku na more,vozio je imao je saobracajnu,ali nije licnu...i sta se desilo?????pa nisu mu dali da predje granicu,samo zbog toga...ja kad sam cuo poceo sam psovati kao da se meni desilo :icon_mad: :icon_mad:
i sta ce momak ode u Neum :icon_evil:
 
Član
Ma mozes vozati sa onom kao potvrdom ili sta je vec koju dobijes kad odes kod inspektora na razgovor, nekad ima glupih pitanja, kao npr gdje si je izgubio, pa da znas gdje je siguno, isao bi po nju :)
Sve u svemu ne mogu ti nista, dobijes potvrdu da si prijavio u policiji da si izgubio dokumente i to je to, pa nisi ti kriv, kao da ti volis sto si izgubio. Samo posle prijave ako ej kojim slucajem nadjes trebas i to prijaviti obavezno, jer da bude kakvih vecih provjera a kod tebe ti dokumenti sto si prijavio da si izgubio i koji su odjavljeni, tj . ponisteni n*****o si :icon_smile:
Doduse moze biti peglanja nekih oko provjere, ako je kakav policajac naporan i nije mu mrsko da te provjerava itd
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top