Vozaci - Obavezno pogledati!!!!!

Vozaci - Obavezno pogledati!!!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nisam znao gdje da stavim ovo ali posto je dosta zanimljivo moze i ovdje..ovo bi svak trebo odvojit vrijeme i pogledat..
KAKO RADI MOZAK UMORNOG VOZACA..ja sam par puta umalo zaspo za volanom , ono kontas ma mogu ja to izdrzat al odjednom ti se same oci krenu sklapat ..nije se sa tim zajebavat...OVO JE PRAVO KORISTAN I POUCAN VIDEO!!!

http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti/hrvatska/20080111_34514_94491.php
 
Član
I ja sam jednom bio toliko umoran da... zadnji put kad smo se vracali iz Modrice sa SR i rekao sam vise umoran ne vozim pa da sve gori!!!
 
vjerujem da su mnogi osjetili umor za volanom..u ovom videu detaljno prikaze sta ti se desava sa mozgom kad si umoran..cura koja vozi je 10 puta zaspala u toku voznje na sec ili dva koji su dovoljni da izgubis kontrolu!!
 
Član
gledao sam ovo sinoc na tv fakat dobar savjet ja sam znao karaulu proci a da je se kasnije i nesjecam
 
Član
meni se jednom desilo kad sam morao ici iz mostara u Split, onda ne gaseci auto nikako odmah zapucat u Sarajevo i nazad u Mostar...na povratku az Mostar zakunjao na onom prevoju velikom kod Jablanice, sreca bile tada jos one vibrirajuce macje oci na sredini izmedju traka, pa sam se trzno i otiso na janjetinu da dodjem sebi hehe....al fakat je to ono tipicno "ma mogu ja" i onda se zajebes, i jos nekoga sasobom....
 
Član
ja sam sletio jednom tako vracao se sa partya iz mostara u 6 jutri i 100 metara od kuce probudim se sa prednjim krajem u sipku nekakvom :)
 
Član
da se najezis :( ovo je stvarno poucno,svaka cast sto si nam ovo iskopao :) i bas zato ja spavam 12 sati dnevno hehee :)
 
Član
ja sam zaspo kad sam iz orasja iso i blizu doboja kontam ma mogu ja ko sto vi kazete.i mogo sam al udes napravit,sto sam i uradio sreca nije bilo nista strasno.probudio sam se u zadnji cas da je bilo sekunda kasnije ne bi reko da bi sad piso ovaj post
 
Član
e kad smo mi tvrdoglave mazge uvijek dokazujemo sebi i drugima nesto...to je i najveci problem, kodiran u genama...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top