Vozaceva vrata se ne mogu zakljucati

  • Začetnik teme Harun70
  • Datum pokretanja

Vozaceva vrata se ne mogu zakljucati

  • Začetnik teme Harun70
  • Datum pokretanja
H

Harun70

Pozz svima
Imam problem sa vozacevim vratima.Nemogu ih zakljucati na daljiniski niti sa onaj taster,ali na kljuc sve normalo,sve se zakljuca.To mi se pocelo desavati od jucer.Htio sam zavrniti onu plastiku koja stoji dole kod one rucice za otvaranje haube(jer kad je majstor nesto radio ostavio je tako,a inace se drzala na jednom sarafu,jer se nije mogla dobro uklopiti zbog nekih kablova).Morao sam malo jace je pritisnuti.Kada sam izasao iz auta nisu se htjela zakljucat.I ponovno sam skino tu plastiku i sve je normalno radilo.I sad nece nikako osim na kljuc.
A naprije vam hvala.
 
Član
Drug, provjeri mjesto gdje kablovi iz auta ulaze u vrata, ispod one gume kablovi znaju popucati.
Pogledaj to mislim da je do toga
Sretno
 
Član
Drug ja sam imao isti problem na Polu,morao skidati bravu valjda na njoj oslabi motoric vremenom mana na Vw

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
 
H

Harun70

Nisam siguran.prija ce biti da he besto do daljinskog jer kad kljucem odkljucavam/zakljucavam sve normalno,a na ali na daljinski ne reaguje.ali vidit cu i to naci cu drugu bravu pa probat
 
Član
Htio sam zavrniti onu plastiku koja stoji dole kod one rucice za otvaranje haube(jer kad je majstor nesto radio ostavio je tako,a inace se drzala na jednom sarafu,jer se nije mogla dobro uklopiti zbog nekih kablova).Morao sam malo jace je pritisnuti.


Za pocetak skines tu plastiku pa pogledas zice mozda si prikljestio tu zicu pa prekino ili kad si zavijao da nisi zicu pogodio :)
 
H

Harun70

Ljudi pomagajte hitno je.kreno sam zakljucat auto na kljuc i samo se culo kako je nesto puklo u bravi.i sada nemogu nikako izvadit kljuc iz brave,a nemam rezervnog kljuca.
 
H

Harun70

Htio sam zavrniti onu plastiku koja stoji dole kod one rucice za otvaranje haube(jer kad je majstor nesto radio ostavio je tako,a inace se drzala na jednom sarafu,jer se nije mogla dobro uklopiti zbog nekih kablova).Morao sam malo jace je pritisnuti.


Za pocetak skines tu plastiku pa pogledas zice mozda si prikljestio tu zicu pa prekino ili kad si zavijao da nisi zicu pogodio :)
Gledao sam ali sve su ok
 
Top