vozac imao epilepticni napad -dvoje mrtvih

vozac imao epilepticni napad -dvoje mrtvih

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
27-godisnji mladi vozac je za vrijeme voznje dozivio epilepticni napad i izgubio kontrolu nad svojim vanom. 22-godisnja suvozacica nije imala sanse da dovede auto pod kakvu kontrolu. automobil je presao na trotoar pokupio par auta, i direkt se zabio u bracni par, koji nije imao sanse da izbjegne. oboje.. na licu mjesta preminuli.


materialna steta 20 000 eura. vozac i suvozacica su dozivjeli teske ozljede, nakon prve pomoci - on se nicega ne sjeca.

:icon_cry:


http://www.rtl.de/rtlaktuell/rtl_aktuell_artikel.php?article=22722&pos=3
 
Član
RE: vozac imao epilepticni napada -dvoje mrtvih

Strasno... Zar ne postoji zabrana za epilepticare or something?
 
Član
RE: vozac imao epilepticni napada -dvoje mrtvih

pod normalno..da
ali tko to i kako kontrolise..

evo danas cijelo jutro to thema na TVu.. :(
 
Početnik
RE: vozac imao epilepticni napada -dvoje mrtvih

Jbt, ovako te pokupi i ubije bolestan covjek, a ti ni kriv ni duzan..:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Početnik
moguce da momak nije ni znao da ima epilepsiju, mada tesko... inace, osobe sa ovom bolescu su registrirane i ne mogu dobiti vozacku dozvolu, upravo zbog ovakvih stvari (napad se ne moze ni predvidjeti, niti se moze nesto uciniti u voznji)... jadni ljudi, i on i suvozacica i poginuli i povrijedjeni... strasno!
 
Početnik
strashno najezio sam se...a sto je najgore taaj epi napad se moze svakom dogoditi...
nema tu biranja.. smrt i bolest nebiraju..
dosta slucajeva je zabiljezeno da pod uticajem trodona i drugih tableta osobe dobiju epy napade.
to je uzas sto je istina..stvarno tuzno..
u takvim situacijama je najbolje gurnuti neko zeljezo osobi u ruke koja je pod napadom jer zeljezo smiruje grceve..ma joj sav sam se nakostresio..
imao sam iskustva sa tim pa zato.drug mi je imao napad u kaficu za biliarskim stolom pa smo mu jezik cupali..
 
Član
dozvole polaganje vozackog ispita ako se utvrdi da osoba zadnje dvije godine nije imala niti veliki niti mali napad..

u ovom slucaju nije jos utvrdjeno dali je momak znao za svoju epilepsiju..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top