Volvo v40 turbo t4 plin 200ks

Volvo v40 turbo t4 plin 200ks

BHT Ovisnik
zno9ayjhzal4qktebmx.jpg

ivmapf0w5eoy8w57xdt.jpg

0al8oq9bn0sbffgbq.jpg

Vise slika i detalja ovdje:
http://bhtuning.com/threads/volvo-v40-turbo.76210/page-6

Registrovan do 15.02.2015 !
Suvisno ista pisati, auto kao novo,rađeno za sebe.

Ofarbano u space gray boju od bmw e92 M3 (9mj. 2013.god) komplet unutra i vani.

Posjeduje servisnu knjigu,svaki racun zadnjih 10 godina,sve rađeno u ovlaštenom servisu!


Na autu komplet podvozje novo:
-sve TRW od spona,krajnica,stabilizatora, kugli,nosač motora, gumice balans stange, cahure lafeta i sve ostalo sto se moglo izmjeniti
-4 nova TRW diska,sve 4 nove TRW plocice
-Nove gewinde, stavljene 10mj 2013
-4 nove fulda sport control gume 215/40/17 (komad 300+km) DOT 2013,
-4 nove semperit speed grip zimske gume na original 15 felgama...


Generalka motora urađena pocetkom 2014 godine:
- Novi blok sa 4 nove stubline(piksne)
-Geotz karike
-Glyco leteci lezajevi
-Glyco lezeci lezajevi
-Dihtung glave
-Geotz gumice ventila
-AE (federal) vodilice ventila
-Obrada glave
-K&N panel filter zraka (original)
-Repariran turbo

-Sekvent plin Zavoli,boca u rezervnom tocku 60L
-Lastovčić protocni lonac sa originalnim volvo završetkom (kupljen 2013)
-HKS BLOW OFF SQV4 (kupljen nov krajem 2013)
-Boost controler za stimanje pritiska turba (kupljen nov pocetkom 2014)
-Boost (turbo) sat za pritisak turba (novo)
-Bi-xenon morimoto projektori (kupljeno novo 9mj 2013)
-Lummar folije komplet osim prednje sofersajbe
-Parking senzori
-Tempomat
-Full el. paket
-Komplet LED unutrasnjost
-Full kožna unutrasnjost (original, nije eko koza-skaj)
-7" DVD-GPS-TV-i sl. s internetom WIFI / 3G, alpine type R slot port kutija (muzika po dogovoru)
-Originalna unutrasnjost mahagonij drvo dolazi uz auto, trenutno druge plastike u sivoj boji (obe vrste dajem uz auto)
Za sve gore navedeno posjedujem svaki račun !

Auto tvornicki nije dolazio s ovoliko opreme, auto samo za istinskog ljubitelja...
(auto je bio kao i svaki drugi na piku koji se prodaje sa mnogo ulaganja, nakon svega urađenog (gore navedenog i nenavedenog)
Zadnju godinu ipo u auto ulozeno 7500KM + generalka cca 2000KM, ne racunajuci koliko kosta vozilo, ako netko ne vjeruje ili se zeli praviti pametan imam sve racune za ispostavu, na sve to nije uracunat trud i ruke koje sam osobno uložio)
Na mnogim nabrojanim dijelovima je jos garancija
+ uz auto ide jedan komplet stranac u dijelovima bez motora (dupli amortizeri, lafete, krajnice, vrata, stakla, sicevi, poluosovine, diskovi, plocice i sl. )

Cijena je 8500KM


063/539-088 Marko
 

Kec

Član
Svidja mi se Volvo.Koje je godiste auto,vjerovatno pise ali ja nisam uspio pronaci.
 
BHT Ovisnik
Jasta druze,3 auta promjenio,ima u garazi. Nije zar da bi netko osim mene volva kupio haha
 
Član
Ja sam isao od prijedora, do tuzle, pa i u kljuc da nadjem V40 ili S40. 1.8, 2.0 ili sa turbom. Danas sam jednog gledao 2.0t 121kw. Ima automatski mjenjac. Ide ko zmaj, ali ona lampica na mjenjacu je uvijek na L. I na tabli ima ona geska strelica prema gore (problem sa automatikom)... Ali sve radi kako treba. Sad ne znam jel to veci problem, kakvi su ti AT mjenjaci kod Volva??
 
BHT Ovisnik
Nisam vele upoznat s automaticima u ovoj seriji,ali S60 nema nekih problema. Gdje si bio kad sam ja svog prodavao :D cak se cesto razmisljam da ga ponovo otkupim
 
Član
Jbg... Nije trebalo. Budala trazio dizelasa. Al kad sam vidio na astri sta je plin, zazelio sam 50ak kw vise hehe
A volvo mi je uvijek bio drag od serije s/v 40...
 
Top