Volvo S80 2,5 TDI[mali update]

Volvo S80 2,5 TDI[mali update]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Volvo S80 D5 [mali update]

Sve super drug, to auto je lijepo samo od sebe kao limuzina, a kao sto sam ti prije rekao, one felge, ili neke slicne da stavis, ove su male za ovo auto, 18ke one bi mu sjele ko budali samar, i poslije toga ne bih nista radio na ovom auto. Znam da je situacija teska, ali polako, i ovo sto si uradio je i previse, samo nastavi tako ;)
 
Član
RE: Volvo S80 D5 [mali update]

olensoner je napisao(la):
odlicno, ima li puno posla oko farova da ja na svome radim?
a sto se tice motora, kod tebe je 2.5TDI 103kw, a D5 je 2.4 Volvo motor(razvijen na osnovi tog 2.5TDI) i on ima aluminijumski blok, znaci vrlo su slicni oba su redni petaci, medjutim nisu isti;)
Hvala drug,a sto se tice motora,krivo mi je sto sam se uopste i raspravljao s covjekom,nije tema za to.Hebes motor,nek smo mi zivi i zdravi!
Sto se tice farova,ima posla.Treba skinuti branik,sto je najcrnje.Staklo je na zabicama,kao i obod sjenila.Kad poskidas,onda vodobrusni,pa plastic primer lak,i na kraju crni mat lak vatrostalni.On trpi 600 stepeni temperaturu.Doduse,nije ni problem jer je branik na 4 sarafa.PozZ.
 
Član
RE: Volvo S80 D5 [mali update]

dobar volvo ovaj mi se bas svidja , inace volim najvece klase automobila, svaka cast :D a ja neodustajem dok ne provozam S klasu ili Phaetona :D
 
Član
RE: Volvo S80 D5 [mali update]

Druže extra limo,samo veće toćkove i to je to.Evo nekih slika feluga koje bi stajale extra,kulturnjak,ništa svemirski i kičasto
[attachment=22491][attachment=22485][attachment=22486][attachment=22487][attachment=22488][attachment=22489][attachment=22490]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top