Volvo S60 Polestar vs Audi RS4 and BMW M3

Volvo S60 Polestar vs Audi RS4 and BMW M3

BHT Ovisnik
swedish power:icon_twisted::cool: al ideee,nadam se da se ovo bude prodavalo da među M-a,AMG-a i RS uleti i ovo:icon_biggrin: al audi režiii uhh:icon_twisted:
 
Član
Gledao sinoć, volvo je takav sex, nevjerojatno mi se dopao. A rezultat očekivan, ima 60hp više, lakši je oko 100+kg. Iskreno I RS4 ( karavan obiteljki ;) ) i M3 su me pozitivno iznenadili vremenima.

Uglavnom Volvo ima super prototip, još da ga gurnu u serisjku proizvodnju bilo bi super.

Šteta što su ONI snimali video pa većina kaže da su rezultati jako podešeni za Volvo kao i ova staza, no kako god bilo, napravilo su pravo trkaće auto ;);););)

A zvuk.... turba.....mmmmmmmm..

Zvuk V8 u Audiju neću komentirati.
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
Gledao sinoć, volvo je takav sex, nevjerojatno mi se dopao. A rezultat očekivan, ima 60hp više, lakši je oko 100+kg. Iskreno I RS4 ( karavan obiteljki ;) ) i M3 su me pozitivno iznenadili vremenima.

Uglavnom Volvo ima super prototip, još da ga gurnu u serisjku proizvodnju bilo bi super.

Šteta što su ONI snimali video pa većina kaže da su rezultati jako podešeni za Volvo kao i ova staza, no kako god bilo, napravilo su pravo trkaće auto ;);););)

A zvuk.... turba.....mmmmmmmm..

Zvuk V8 u Audiju neću komentirati.

:cool:

To se cijeni.:cool:

Ne znam šta reći, stvarno je SEX od auta, počevši od izgleda, preko motora, pa do podvozja koje je izgleda vrhunsko i nešto najbolje od najpoznatijih proizvođača.
Još jedna interesantna stvar je da su sva 3 auta sama po sebi SEX i potpuno drugačija i po izgledu i po ciljnoj grupi potencijalnih kupaca.
Sve u svemu, ovo bi bilo lijepo vidjeti u serijskoj proizvodnji, još ljepše na ulici, a naljepše u garaži.:123:
 
Član
Volvo je ekstra, ali nazalost, ovo je Prototip. Pitanje je sta ce od ovoga ostati u serijskoj varijanti ako i dodje u proizvodnju.
Ali biti 5 sekundi brzi od ove dvojice, to je razlika nebo i zemlja :D
 

MTR

Član
moze se naruciti paket kod Polestara


za novu godinu sam u Svedskoj abd i obici cu ih obavezno :cool::cool::cool:
 
Top