Volvo S40 t4 1998.god.

Volvo S40 t4 1998.god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dakle kao što naslov kaže its a Volvo, godina 1998., t4 serijski 147KW-200KS, K&N, Wilwood, H&R, remap, 3" downpipe, racecat 100cpi, u posjedu 5godina i prezadovoljan sa autom ali postalo je premalo konjića pa već malo duže razmišljam o ozbiljnijem zahvatu, ali trenutno sam u izgradnji pa je svaka kuna važna!:icon_cry:
 
ljepota od auta, a sto se tice "izvlavenja" jos KS, samo polako, moze ono i do 400KS ici, kao sto je Tomislav uradio sa svojom T4-om, ali ja licno ne bih isao previse, nekih 250-300KS bi meni bilo dosta;)
 
Član
Hvala svima na dobrodošlici i pohvalama za auto.
2olensoner: većina dijelova dolazi od tcoda:icon_smile: a ujedno i on je naš velliki učitelj. Mislim da je prvi sa VEMS-om na volvu na ovin prostorima pa vidit će mo di ću se ja ugurat (ako). Sad je u planu kupovina jedne obiteljske limuzine ili monovolumena (troje dice već je sve tisno) pa onda kad ne bude everyday car onda kreće se dalje do tada strpljenja i učenja.
2 diablo: jesu 17"
2 col3-99: Nije amer ako misliš na poziciona svjetla u branicima to je serijska oprema na svim volvima sv40
 
Super Moderator
joj seronja cuj malo konja :D
pa drug ovo auto cupa volan iz ruku sigurno... a sad otprilike imas oko 250 KS ako se ne varam... to je i vise nego dovoljno jedino ako mislis na trke ic onda uredu :D
auto izgleda super i sretno ti dalje :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top