Volvo 964

Volvo 964

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Izvini sto ti upadam na temu ovako. Otac mi uzeo volva v40 pa me zanima gdje ga je najpovoljnije servisirati i kupovati dijelova, pozdrav.
 
Član
Ma gledam ja jos jednom temu i jos se cudim gdje su strpali 147kw bog ti jadan...Nezz stvarno ali samo zamisliti negdje na autocesti vozis neku pilu i ovakvo nesto proleti kraj tebe kao da stojis....Ultimate sleeper
 
Član
Ma gledam ja jos jednom temu i jos se cudim gdje su strpali 147kw bog ti jadan...Nezz stvarno ali samo zamisliti negdje na autocesti vozis neku pilu i ovakvo nesto proleti kraj tebe kao da stojis....Ultimate sleeper
Pa prostor pod haubom je toliki da može stati i 1470kW, a ne 147 pišljivih.:D
A to da se osjetiš kao da stojiš u mjestu su neki već osjetili.:D
 
BHT Ovisnik
Bas to, toliki motorni prostor da se cudim kako samo 147kw jer su toliko i iz mog bivseg 1.8 izvukli isto hahaha. Da je los motor ja bih u njega ganjao T5 i deri miško :D
Šteta nam se putovi ne susretose da ih isprobamo :D
 
Član
Fin auto stvarno, pohvala za trud. Ali upada mi u oči : " ...max speed je malo mnogo iznad ocekivanog..." 270km/h ? :) Kad vec dizel Volvo moze 250km/h...
 
Član
Col3, zaboga, zatrovati pravi Volvo aluminijumskim motorom...ne ide to.

Rally80, sa njegovim prenosom i trenutnim mapama, teoretska krajnja brzina je negdje oko 274km/h. Za stvarnu ne znam.
 
Član
Col3, zaboga, zatrovati pravi Volvo aluminijumskim motorom...ne ide to.

Rally80, sa njegovim prenosom i trenutnim mapama, teoretska krajnja brzina je negdje oko 274km/h. Za stvarnu ne znam.
Nije toliko isao sigurno sa onim trapom, ali pricao sam ti kako je isao kad sam ga sklopio onaj put, zao mi sto te nisam provozao, ti ne bi vjerovao, a znas kako je isao kod tebe. Sredi mi one kablove, senzor radilice, razvodnu, uskoro ide paljenje, pa ce GPS da kaze svoje, ali prije toga trap i gume bolje.
 
Član
Pročitah cijelu temu uz jutarnju kafu na poslu :) Samo mogu reći kapa do poda majstore, i za izbor auta i za napravljeni pos'o. I još jedno... Ne prodaji ni za živu glavu :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top