Volkswagewn Zainteresovan Za Ferrari

Volkswagewn Zainteresovan Za Ferrari

Član
ahahahah jel vam krivo? :D al realno, ako ih VW kupi, ima da prave jos bolja auta nego dosad, to smo svi vidjeli sa bugattiem
 
Astra je napisao(la):
ahahahah jel vam krivo? :D al realno, ako ih VW kupi, ima da prave jos bolja auta nego dosad, to smo svi vidjeli sa bugattiem

Isto misljenje ;)

VW kupi Ferrarija i naravno samo ce se ferrari poboljsat, audijev je lamborghini eto razloga da jedan drugog tjeraju ko ce pravit bolje sportske automobile visoke klase. I naravno rijesit ce problem samozapaljenja :D uzet ce instalaciju od dvice golfa :lol::lol::lol::lol::lol:

Monopol VW je najveci pricajte sta hocete a propast sigurno nece a VW modeli su drugacija klasa i druga politika tog koncerna
 
I sta su napravili sa bugatijem ? Na svakom komadu gube velike pare, a dan kada Italijan proda Svabi Ferrari je jedan od predznaka sudnjeg dana ;)
 
Astra je napisao(la):
ahahahah jel vam krivo? :D al realno, ako ih VW kupi, ima da prave jos bolja auta nego dosad, to smo svi vidjeli sa bugattiem

stvarno smo vidjeli...imaju model na kojem gube pare, koji ne može obići dva kruga zaredom na Nurburgringu (Nordschleife), a da se ne pregrije i uz to ne sprži kočnice...kroz krivine nije nesto, s obzirom kakav je u njemu motor, i koja mu je cijena...
ja stvarno ne znam šta je na tom autu posebno, osim brzine na pravcu...
gdje odoše oni stari dobri Bugatti-ji...

a da napišem u vezi teme...priče su bile i za Alfu, pa ništa na kraju ne bi...Fiat bi prije propo, nego prodo jednu od najjačih marki VW-u...
ljudi kupuju Chrysler, a ovi razmišljaju o tome da im Fiat proda Ferrari...nema od te ljubavi ništa, drugovi moji...Alfa ostade Fiatova, i Ferrari će ;)
 

MTR

Član
Dabogda mu za lijeka trebalo ( Ferdinandu ) , malo mu eto 10 brandova u grupi , dabogda propali , glad posjedovanja ima neslucene granice , VW SUCKS hahahahahhahahha
 
Član
mali_cviko je napisao(la):
Astra je napisao(la):
ahahahah jel vam krivo? :D al realno, ako ih VW kupi, ima da prave jos bolja auta nego dosad, to smo svi vidjeli sa bugattiem

stvarno smo vidjeli...imaju model na kojem gube pare, koji ne može obići dva kruga zaredom na Nurburgringu (Nordschleife), a da se ne pregrije i uz to ne sprži kočnice...kroz krivine nije nesto, s obzirom kakav je u njemu motor, i koja mu je cijena...
ja stvarno ne znam šta je na tom autu posebno, osim brzine na pravcu...
gdje odoše oni stari dobri Bugatti-ji...

a da napišem u vezi teme...priče su bile i za Alfu, pa ništa na kraju ne bi...Fiat bi prije propo, nego prodo jednu od najjačih marki VW-u...
ljudi kupuju Chrysler, a ovi razmišljaju o tome da im Fiat proda Ferrari...nema od te ljubavi ništa, drugovi moji...Alfa ostade Fiatova, i Ferrari će ;)

VW-ov cilj sa Bugatijem je bio , da se pokaze superiornost njihovih inzinjera nad ostalim auto kompanijama..Napraviti auto od 1001 ks street legal koji obara rekorde u brzini..A ne napraviti auto koje ce biti best seller ...;))) U tome je razlika..
 
Top