Volkswagen u Ženevu dolazi sa sedam novih koncepata

Volkswagen u Ženevu dolazi sa sedam novih koncepata

Član
BlackPrince86 je napisao(la):
Ja cu precizirat da je ovo moje licno misljenje,posto vidim da,ako neko izrazi takvo,odma mu se sudi za visoku izdaju :) Po meni su VW-i,iako vjerovatno pouzdani,po pitanju izgleda i dizajna veoma monotoni,dosadni i anonimni.Ako cu bit iskren do kraja,prije bih vozio bilo sta iz viseg ranga nego VW.

vozaj, nemamo mi svi para da kupimo mercedesa, audija, bmw.... :cool:
 
Član
Kao VW jeftin:icon_smile:

Pa jeftinije je kupiti polovnog BMW-a nego VW-a priblizne klase i opreme,mozda i novog,ne znam detalje.
Po meni je vw kvalitetan automobil,ali ne toliko kvalitetniji od drugih koliko se to napuhuje,imaju dobru propagandu, dobru mrezu servisa i to je to.
VW kupuju oni koji nece mnogo da izgube na vrijednosti kad budu prodavali auto,a kupovati auto i vec razmisljati o prodaji nema smisla.
 
GOLF TZ je napisao(la):
BlackPrince86 je napisao(la):
Ja cu precizirat da je ovo moje licno misljenje,posto vidim da,ako neko izrazi takvo,odma mu se sudi za visoku izdaju :) Po meni su VW-i,iako vjerovatno pouzdani,po pitanju izgleda i dizajna veoma monotoni,dosadni i anonimni.Ako cu bit iskren do kraja,prije bih vozio bilo sta iz viseg ranga nego VW.

vozaj, nemamo mi svi para da kupimo mercedesa, audija, bmw.... :cool:

Kad kazem VISI RANG,podrazumijevam da i VW spada u isti,htjeo sam rec da bih radije vozio nesto drugo iz te klase.
 
Top