Volkswagen u Ženevu dolazi sa sedam novih koncepata

Volkswagen u Ženevu dolazi sa sedam novih koncepata

Član
vw-koncept.jpg


Brand iz Wolfsburga sljedećeg će mjeseca doslovno kolonizirati Švicarsku. Krenemo li brojati koji će se sve njegovi modeli ondje naći postoji mogućnost da nam se počne vrtjeti u glavi. Osvježeni Tiguan, koncept XL1, nova Jetta, Škoda Superb Scout, nekoliko Audijevih, Porscheovih i Lamborghinijevih modela – popisu kao da nema kraja. Da stvar bude bolja auto krugovima kruži glasina kako VW u Ženevu dovodi čak sedam koncepata koji bi trebali dodatno ojačati već ionako jake VW-ove snage u Švicarskoj…

Lov na prvu poziciju u svijetu Nijemci nastavljaju punom parom i ne namjeravaju stati dok ne postanu svjetski broj jedan po broju prodanih automobila. Ne bi li to i ostvarili biti će potrebne ogromne investicije a samo do 2015. društvo iz Wolfsburga planira u daljnje širenje uložiti oko 400 milijardi kuna.

Sedam koncepata biti će podijeljeno kroz VW grupaciju pa će se na izložbi u Ženevi pojaviti Audijevi, Škodini, Seatovi i Volkswagenovi koncepti koji će pokazivati kojim smjerom nastavlja grabiti Njemački gigant. Većina njih neće krenuti u serijsku proizvodnju što se ne bi moglo reći za tehnologiju i dizajnerska rješenja. Pripremite se jer Ženeva je sve bliže
 
Član
vw kao i obicno pun koncepata,a svi modeli lice ko jaje jajetu,moras se vratiti bar tri genercije unazad pa da se pojave konkretne razlike u modelima. Da mi je docekati dan kad ce vw izbaciti lijepo auto....
 
Član
dumpors je napisao(la):
vw kao i obicno pun koncepata,a svi modeli lice ko jaje jajetu,moras se vratiti bar tri genercije unazad pa da se pojave konkretne razlike u modelima. Da mi je docekati dan kad ce vw izbaciti lijepo auto....

ROCCO, CC :icon_smile:
 
Član
rocco mora biti drecavo zeleni da bi ga se primijetilo u masi, i cc i nije los ali je opet u svojoj klasi najbezlicniji.
 
dumpors je napisao(la):
vw kao i obicno pun koncepata,a svi modeli lice ko jaje jajetu,moras se vratiti bar tri genercije unazad pa da se pojave konkretne razlike u modelima. Da mi je docekati dan kad ce vw izbaciti lijepo auto....


samo popljuvanje, ovako kako si rekao kao da nikad VW nije imao lijepo auto

to sto modeli lice je normalno zajedan brand i na su slicne generacije modela
sta sad treba da novi model nekog vw a bude samo ime ono sto ih veze s predhodnim modelom

to sto rade facelift je vjerovatno stvar i nacin do uspijeha kroz dvije generacije i nije jedina tvornica koja tako radi

passat cc scirocco, novi polo, eos ako ti ova nisu lijepa onda ti ja ne mogu nista :D
 
Član
dumpors je napisao(la):
rocco mora biti drecavo zeleni da bi ga se primijetilo u masi, i cc i nije los ali je opet u svojoj klasi najbezlicniji.

subjektivno misljenje... svako ima pravo na njega...
kao i da laprda gluposti, nazalost ;)
 
Član
sub3r je napisao(la):
dumpors je napisao(la):
rocco mora biti drecavo zeleni da bi ga se primijetilo u masi, i cc i nije los ali je opet u svojoj klasi najbezlicniji.

subjektivno misljenje... svako ima pravo na njega...
kao i da laprda gluposti, nazalost ;)
Pa iskreno,namjerno sam provocirao odgovore jer mi je muka kako se na ovom forumu komentarisu talijanska vozila.:icon_mad:
Drugo, ako nije problem da mi dokazes kako je ovo sto sam napisao glupost i sta sam to slagao (izraz laprdanje i o tebi mnogo govori):icon_smile:
Trece, i pored svega si ok decko jer vidim da slusas QUEEN,bar po potpisu;)
 
Član
de ba ljudi sta vam je vw krsh...u svakoj temi gdje vw dobije nagradu ili nesto slicno mora se naci neki lik koji vozi italijana da to sve popljuje.... misljenja su misljenja i svako ima pravo na misljenje ali jedna stvar ne laze a to su brojke... pogledajte malo koliko je puta vw bio automobil godine pa koliko imaju prodanih primjeraka i uporedite sa autima koje vi preferirate pa ce te se mozda iznenaditi da vase misljenje i nije tako tacno...:D

lijep pozdrav od cvileraa...:D
 
Evo vidim, bio je europski automobil godine cak 2 puta od 1964 godine :D, 92 i 2010, pa Simca je vise puta dobila nagradu a manje je postojala :lol:
 
Član
jeste vi vw-ovci brzi na okidacu,ko bolje procita moje postove vidjece da nema nikakvog pljuvanja niti ruznih rijeci,onda napisao sam da sam namjerno malo bockao,i na kraju nemam namjeru mjenjati nicije misljenje,samo komentarisem prilicno kulturno. E sam sto to nekome smeta...:icon_biggrin:
 
Ja cu precizirat da je ovo moje licno misljenje,posto vidim da,ako neko izrazi takvo,odma mu se sudi za visoku izdaju :) Po meni su VW-i,iako vjerovatno pouzdani,po pitanju izgleda i dizajna veoma monotoni,dosadni i anonimni.Ako cu bit iskren do kraja,prije bih vozio bilo sta iz viseg ranga nego VW.
 
Top