Volkswagen Rabbit - Self-Built Bunny

Volkswagen Rabbit - Self-Built Bunny

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
tibor987 je napisao(la):
...ako cemo iskreno, mogao je lajsne pofarbat :)

heheh,valabas!

al konta cojk cuknut ce ga ko po vratima na parkingu i onda vise nije CLEAN look.valja onda svako malo kod lakirera na lakiranje:lol:
 
Početnik
IGY je napisao(la):
BLACK KNIGHT je napisao(la):
Ne kazem da nije lijep, ali..spusten, maska bez znaka, ravni gepek, felge..sta je tu posebno:icon_question:

upravo to sto si nabrojao, ovo je mjera, sve preko bilo bi kicenje

Ako je to sve preko ''kicenje'', onda ovo nije ni tuning, nego se moze kategorisati kao ''nekoliko sitnih prerada na automobilu''..ovo je moje misljene i necu da se iko nadje uvrijedjen..ako je ovo tuning, onda bi sva bosanska auto-scena mogla da se svrsta u tuning-scenu (sto bi bilo uzasavajuce, zar ne, jer ''tuniranih auta'' moze da se nabroji na prste dvije ruke - u cijeloj BIH), jer svaki brdar i papak jedino i zna da uradi ovako nesto(slicno ovome, nas covjek ce da odreze spirale, kupice na pijaci masku bez znaka i polovne felge za 200 maraka, i reci ce da mu je auto ''tunirano'':icon_mad:)  i.t.d...ma no comment..
 
Član
@Black Knight: ovo je inace tzv. German Style...spustanje, ostanu fabricki branici, al se detalji uklone, poput prednjeg znaka i znaka na gepeku...flege mocne i unutrasnjost...
a sve preko je Extreme Style...sve zavisi kako ko hoce, al ovo se ipak moze nazvati dobrim TUNINGOM, jer ovaj sigurno nije kako ti kazes odrezao opruge, vec je kupio prave sa amortizerima, i takodje nije naso felge polovne za 200, nego ih je platio 1200 il mozda vise...
 
Početnik
Faya_M5 je napisao(la):
@Black Knight: ovo je inace tzv. German Style...spustanje, ostanu fabricki branici, al se detalji uklone, poput prednjeg znaka i znaka na gepeku...flege mocne i unutrasnjost...
a sve preko je Extreme Style...sve zavisi kako ko hoce, al ovo se ipak moze nazvati dobrim TUNINGOM, jer ovaj sigurno nije kako ti kazes odrezao opruge, vec je kupio prave sa amortizerima, i takodje nije naso felge polovne za 200, nego ih je platio 1200 il mozda vise...

Ovo meni lici na clean-look, al et;) (ovo boldovano sam naveo kako se vecinski radi ''tuning'' kod nas) :cool: :icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top