Volkswagen Passat sa 900KS

Volkswagen Passat sa 900KS

Član
ma ovo je samo sasija passatova nema veze s passatom upce :) nego eto oni su odlucili bas nju uzeti, al sam gledao da on dosta radi sa vw pa mozda imaju nekakav ugovor ili sponzorstvo...
 
Član
1.9 TDI TEZINA 361lbs-164kg
ImageUploadedByTapatalk1428854096.960323.jpg

LS7 motor koji je u tom passatu zezi od 400-444lbs zavisi odakle se kupuje!!!!!!

A uporedne radi

S14ka sa KA24DE prije swapa i sa LS1 iz kamara
Razlika 29lbs-13kg!!!!!!!!!
Meni je pun q tih LS motora u svemu jer čemu je onda poenta? Samo nadaju sasiju i stavi LS!!

ImageUploadedByTapatalk1428854275.663441.jpg
ImageUploadedByTapatalk1428854176.236281.jpg


A ls motori su bili u konigzegu u početku kao i većina manufaktura sa v8 velike zapremine i turbo/kompresor setapom su LS
 
ma ovo je samo sasija passatova nema veze s passatom upce :) nego eto oni su odlucili bas nju uzeti, al sam gledao da on dosta radi sa vw pa mozda imaju nekakav ugovor ili sponzorstvo...

Htio sam i ja ovo napisati, nema to veze sa Passatom osim izgleda, ali u svakom slučaju je zanimljiv i nesvakidašnji odabir :)

A izbor motora: da su htjeli dječiju igračku pod haubom ugradili bi je, ovako je odabir pao na pravu, logičnu stvar, monstrum poznatiji još i kao V8 od 7400ccm :D
 
Član
Ma tako covjece ako zelis mišić onda stavi mišić a ne bilderića napumpanog steroidima hehe mislim na ove v6 sudva turba ;)
 
Top