Volkswagen Passat Coupé

Volkswagen Passat Coupé

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pheaton je u klasi sa audi a 8icom bmw 7icom ... passat coupe nije u toj klasi, ovaj passat coupe ce biti u klasi "kupea sa cetvero vrata" tip CLS-a.

A sto se tice izgleda nisam bas previshe impresioniran... de ja vu :)
 
Član
Har3 je napisao(la):
Pheaton je u klasi sa audi a 8icom bmw 7icom ... passat coupe nije u toj klasi, ovaj passat coupe ce biti u klasi "kupea sa cetvero vrata" tip CLS-a.

A sto se tice izgleda nisam bas previshe impresioniran... de ja vu :)

niko nije reko da su u istoj klasi...samo su naveli primjer da nece uspjet, isto ko sto Phaeton nije uspio u visokoj klasi...
 
Legend
Heh pa ti ga samo i spominjes :) Mislim da ovaj drveni ukras vise nigdje ne prolazi, tako su bili usrali Mondea i S maxa, pa su izbacili onda tu opciju.
 
recimo meni se drveni ukras extra svidja..stari mi ima mondeo ghia x a drvo je tamnije ono mahagoni..predobro se uklopilo jer je sve tamnije..mozda je ovo presvijetlo
 
Legend
Ja kad vidim ovo, sjetim se odma jednog Kadetta "suza" sto sam vidio prije par godina na pijaci, izljepljen je bio onim koridorskim naljepnicama i imao je izmedju ostalog i to. I nekako me uvjek vrati na to.
 
Član
9080113.003.Mini1L.jpg

9080113.003.Mini2L.jpg

9080113.003.Mini3L.jpg

9080113.003.Mini4L.jpg

9080113.003.Mini5L.jpg
 
Legend
@Faya_M5

A ja upravo pripremam i tekst i temu komplet za novog coupea.


E znaci prije nekoliko dana smo Vam upravo u ovoj temi i predstavili spy fotke novog kupe passata, i moje misljenje je bilo da je uzasan, i da nema nimalo osobnosti. Danas su objavljene zvanicne fotografije Passata bez "zastita" i moram priznat da ljepo izgleda, i mada neodoljivo podjesca na Mercedesa, i da je to vec vidjena stvar, ipak ima i malo svoje VW doze ubacene u cjelokupni dizajn. Pozitivna stvar je sasvim sigurno osvjezenje koje dolazi iz pomalo dosadne VW game.
 
Član
Volio bi ga vidjeti i sa zadnje strane, no ovako mi se svidja :)

Jako skladne linije, a to drvo u unutrasnjosti garant nece biti serijska oprema, pa te ne treba brinuti...
 
Član
ima viska 2 vrata... ja sam ocekivo nesh kao jeftinija izvedbba a5 kao sto je passat jeftina izvedba a6ice...
 
Član
nisam pretjerano impresioniran sa ovim kupeom, al ako nista dosta je ljepsi od klasicnog passata 6 ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top