Volkswagen Passat Coupé

Volkswagen Passat Coupé

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Rame uz rame sa "konkurencijom" :D

car_photo_234642_25.jpg


car_photo_234636_25.jpg
 
Član
Bezveze mi ovo pravo... Zasto nisu uradili Passata s dvoja vrata pa da lici na pravog coupea?
 
nidje veze da se zove coupe..ja vidio naslov reko fakat pasat coupe mogu reko mislit boleschure..ali svejedno i ovaj mi izgleda strasno..inace nisam ljubitelj VW-a ali novi passat me odusevio..valjda sto lici na phaeton-a koji je klasa za sebe!!!
 
Legend
phaeton je difinitivno klasa za sebe. Tolika je klasa da je umalo izbacen iz prodaje i proizvodnjezbog velikog broja kvarova, skupog odrzavanja a i u startu skupe cijene, a nikakve prodaje.

Barem tako pisu casopisi.
 
daki je napisao(la):
phaeton je difinitivno klasa za sebe. Tolika je klasa da je umalo izbacen iz prodaje i proizvodnjezbog velikog broja kvarova, skupog odrzavanja a i u startu skupe cijene, a nikakve prodaje.

Barem tako pisu casopisi.

dobro daki ja sam prvenstveno mislio na njegovu liniju koja *ebe mame..moras priznati da ima predobar look! i da se zna da ko voza phaeton je neki hadzo !! a sto se tice kvarova to stvarno nisam znao al et ..
 
Član
Ovaj prvi nema znaka zato sto je jos maskiran, pa da obicni laici ne bi skontali...Phaeton vala bas nema neki poseban izgled, mocan, al opet po meni ne ide uz konekurenciju BMW-a, Audija i Mercedesa...ipak su oni klasa za sebe...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top