Volkswagen Osniva R Diviziju

Volkswagen Osniva R Diviziju

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sto ste se svi sad svalili na bravof-a, nemojte covjeka, znamo svi da je fiat najbolji i da je on upravu, i na ovom forumu se treba pisati samo o fiatu, covjek pokusava da nas prosvijetli... evo ja odlucio prodat golfa i kupit fiata, po mogucnosti od njega :icon_smile:

:icon_exclaim: za dobrim konjem se prasina dize ;) <-- btw. ovo se odnosi na temu a ne na clana bravof, da ne pomisli decko da mu laskam :)
 
Član
Ma dobar brate, nema sta, predobar, lijepo bogai sto ovo oce da urade sa R i tako to, sta bi bilo zanimljivo kad bi svi davali takve komentare...

MA da brate, ti si onako pun pogodak napravio sa tom cetvorkom sto si kupio, pardon sesticom, ismijati ti se nemogu, al opet eto to je tvoj izbor, postujem...
 
Član
djogi86 je napisao(la):
Ma dobar brate, nema sta, predobar, lijepo bogai sto ovo oce da urade sa R i tako to, sta bi bilo zanimljivo kad bi svi davali takve komentare...

MA da brate, ti si onako pun pogodak napravio sa tom cetvorkom sto si kupio, pardon sesticom, ismijati ti se nemogu, al opet eto to je tvoj izbor, postujem...



ma ne drug, trebao sam tebi dat pare da mi ti proberes nesto?... sta bolan tebe interesuje sta ja radim sa svojim parama? i ti se meni smijes??? uzivaj sine... da ne spamamo vise... bar ja necu za tebe ne znam :icon_exclaim: pozdrav
 
Član
djogi86 je napisao(la):
Pa sta prozivas covjka sad kad je otisao, gdje si bio kad je bila diskusija...

izvinjavam se gospon advokat ;) znaci u odredjeno vrijeme se samo moze ukljucit u diskusiju :) a sta ti mene prozivas, tebe mozda neko spomenuo?
 
Član
VW
to za R za seriju podrzavam maksimalno

ja vozim keca ,lupa,neudoban,tvrda sjedista,dimi...
ali on prede na -15C
auto je kao tenk!
kupio sam sestri keca,a kako stvari stoje kupicu jos jednog!
i otac voza golfa!
sto se tice starijih auta(novija me ne zanimaju)
ovako stoje stvari:
1.golf
2.ostala VW vozila
3.dalje redajte kako hocete :icon_smile:
 

BiT

Član
VW je sasvim prosjecna marka automobila, ali je na nasem podnevlju iz nekog razloga postala bozanska marka(ko je donjeo tu klicu, ko ce ga znati:icon_biggrin:).
VW je uvek bio i bice iza njemacke velike trojke, jer oni su marka koja nema nikakav karakter, nit' mirisu nit' smrde. Imaju dobar kvalitet(kao i sve Svabe), ali nisu najbolji! Ima tu Mercedes, Volvo i japanci naravno, koji imaju isti nivo kvaliteta (neki cak i bolji).
Naravno, imaju nekoliko modela koji su legendarni, ali to ne znaci da je svaki VW model takav(kao sto neki razmisljaju).
A skoro svaka marka ima neki legendaran model, pa opet nisu toliko dizani u nebesa ko VW kod nas.

Evo kad toliko nepravedno:lol: prozivate Fiat, cak i oni imaju model koji se moze nositi sa strasnim VW R-om. :D
link-Fiat Coupe 2.0 20V Turbo

________________________________________________________________

R-ovi su dobre masine i dobro da prave posebno odeljenje za njih, mogu biti samo jos bolji.;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top